Звернення солдата з Відрадного: потрібен тепловізор! | Відрадний

Звернення солдата з Відрадного: потрібен тепловізор!

Тепловізор Pulsar hd50s

Тепловізор Pulsar hd50s

Сьогодні у Фейсбуку з’явилося звернення від солдата з Відрадного. Валерій Дудко, який зараз служить на передовій у Луганській області, попросив про допомогу. Бригаді Валерія дуже потрібен тепловізор, адже вночі – просто безпросвітна темрява.

Валерій Дудко

Валерій Дудко

«Армія потребує твоєї допомоги! – Написав солдат на своїй сторінці у соцмережі. – Нашому підрозділу (92 ОМБр), що знаходиться на передовій позиції (с. Трьохізбенка), необхідний тепловізор. Ціна питання: 71 000 грн».

Допомогти можна, переказавши гроші на картку ПриватБанку:

5168757271703383 (Дудко Валерій Анатолійович).

Ми зв’язалися з Валерієм і з’ясували, що з позицій його бригади до ворога – дуже близько. Зокрема, через оптику він може бачити намет противника, над яким майоріє чеченський прапор.

«Від нашого окопу з одного боку до річки 50 метрів, за нею густий ліс, що вже нам не підконтрольний. З другого боку – теж ліс, – розповів нам солдат. – Вночі сепаратисти переправляються на нашу сторону і бродять по цьому лісі, підбираючись дуже близько до наших опорних пунктів. На сусідній пункт підійшли на 25 метрів, їх вчасно помітили у тепловізор і дали море вогню, чим і злякали».

Сусідня гаряча і стратегічна точка – це міст, куди ворожі солдати підходять групами по 30-40 чоловік. Завдяки тепловізору їх виявляють на відстані 300-400 метрів і теж відлякують вогнем. «На нашій позиції відносно спокійно, а от міст, на якому теж наша рота, кожен день обстрілюють – закидають гранатами здалеку», – повідав Валерій Дудко.

Аби придбати такий потрібний тепловізор, військовослужбовці вже подали заявку волонтерам «Повернись живим». Проте попереду в черзі на волонтерську допомогу ще багато охочих. «Коли до нас дійде черга, зібрані кошти перерахуємо їм», – розповів Валерій.

До речі

За словами солдата, проблем із господарським забезпеченням у його бригаді немає взагалі. «Вдягнуті, нагодовані. Час від часу заїжджають волонтери, привозять якоїсь їжі смачної, консервацію, або теплі речі», – запевнив він.

P.S. Станом на лютий 2016, вояки вже отримали тепловізор. Дякуємо всім, хто взяв участь у зборі грошей на нього!

*Фото з сайту scottcountry.co.uk

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два + 9 =