Звернення 16-річної дівчини з Відрадного розчулює з перших рядків | Відрадний

Звернення 16-річної дівчини з Відрадного розчулює з перших рядків

Спортмайданчик на Чумака

Спортмайданчик на Чумака

Ми продовжуємо аналізувати скарги відрадненців на 1551 і вимальовувати для наших читачів повну картину життя у мікрорайоні Відрадний. Звернення мешканців бувають різні: термінові, дуже серйозні, смішні і навіть зворушливі. Такі, як лист від 16-річної Світлани Гарманчук: вона просить представників влади відремонтувати спортивний майданчик неподалік її будинку, на Чумака, 8-А. Дівчина так розлого аргументує потребу оновлення майданчику, що ми просто ретранслюємо її звернення:

«Я – те підростаюче покоління, яке має стати майбутнім нашої могутньої держави. Здорове, сильне, витривале покоління, що змінить ситуацію в країні на краще. Чи не про це ми всі мріємо? Так, дійсно, саме цього хоче більшість із нас. Саме тому я прошу Вас зробити вагомий крок до налагодження стосунків із мешканцями району, тому моє звернення набуває фарб прохання.

Сітки порвані

Сітки порвані

Прохання полягає у відбудові спортивного майданчика, який розташований на перехресті вулиць В. Чумака 8-А і В. Чумака 10-А. Цей занедбаний майданчик стоїть тут досить довго, його ніхто не відбудовував протягом багатьох років, ніхто не вкладав коштів, а все тому, що це вважають недостатньо важливим для населення.

Занедбаний спортивний майданчик

Занедбаний спортивний майданчик

Але чому так? Чому діти не мають можливості повноцінно розвиватись? Про нас просто забули. Ми ж майбутнє нашої держави, а спортивні секції та гуртки коштують великих грошей, тому всі діти переходять на вуличні спортивні майданчики, які зовсім не відповідають нормам. Витоптаний пісок до бетону та щебеню; пошкоджена сітка, з якої стирчать залізні дроти; ворота, що хитаються від вітру. Та попри всю цю небезпеку та незручності, діти виходять та грають на майданчику. Саме в таких умовах зараз росте наша молодь.

Огорожа майданчику на вулиці Чумака

Огорожа майданчику на вулиці Чумака

Ми маємо власну футбольну та волейбольну команди дітей різного віку, від найменших 6-7 років і до підлітків 16-18 років, що також прагнуть здорового образу життя. Хочемо розвиватися далі та досягати висот у спорті. Тому ми, всі діти нашого мікрорайону, просимо допомогти нам відбудувати цей занедбаний спортивний майданчик разом. Ми готові фізично працювати та плідно допомагати тим, чим зможемо. Потрібно лише трошки Вашої допомоги, адже для Вас це зовсім не складно, а для держави величезний внесок у майбутнє. В разі Вашої допомоги можемо гарантувати вибір наших батьків на виборах, адже цього заслуговує тільки той, хто бодай щось зробив для людей. Дуже сподіваємося на Ваше розуміння та допомогу».

Фото з 1551.gov.ua.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


5 × два =