Зустріч з IT-рекрутером у НАУ | Відрадний

Зустріч з IT-рекрутером у НАУ

Кар'єра в айті

Кар’єра в айті

У понеділок, 20 вересня, о 18:30 у НАУ Хабі за адресою вул. Гарматна, 53 розпочнеться зустріч із Анною Тітенко – рекрутеркою компанії Yalantis. «Ким можна працювати в IT та як обрати свою сферу?» – головна тема зустрічі. Подія відбудеться в оффлайн-форматі, тому нарешті всі спраглі роботи в айті зможуть поставити всі свої питання фахівчині з найму працівників очно.

«Усі успішні ІТ-фахівці починали свій шлях із запитання: ким я хочу бути та що мені для цього потрібно. – Розповідають організатори. – Рекрутер компанії Yalantis Анна Тітенко вже більше 3 років займається пошуком спеціалістів. Вона закрила більше 150 вакансій рівня від Junior до Lead і з радістю поділиться з вами своїм досвідом».

Отож, на зустрічі фахівчиня розповість про такі нюанси:

-         як зрозуміти, чим ти хочеш займатися і з чого починати пошук першої роботи;

-         які найважливіші SoftSkills треба мати та чому на них звертають увагу при наймі на роботу до айті-компаній;

-         які позиції існують в ІТ-компаніях та які навички і знання потрібні для них.

Крім того, буде й більш вільна частина зустрічі, впродовж якої можна буде поставити Анні питання, які турбують саме вас.

«Якщо у вас є якісь питання, ви не можете визначитися, з чим би ви хотіли працювати та яку мову програмування вчити — про все це ви можете запитати на заході, і команда DSC NAU разом з Анною допоможе вам визначитися», – запевняють організатори».

Додатковий бонус для найзатятіших пошуковців роботи – детальний розбір резюме та подарунки для найактивніших учасників вечора.

Отож, якщо ви – студент, випускник, старшокласник (чи батьки старшокласника, чом би й ні) або світчер (людина, яка хоче «перемкнутися» зі своєї сфери у сферу IT), неодмінно завітайте 20 вересня до NAU HUB. Вул. Гарматна, 53, вхід вільний.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 + = дванадцять