Зупини Лося на Гарматній: репортаж | Відрадний

Зупини Лося на Гарматній: репортаж

З самого ранку 21 травня на вулиці Гарматній працювали активісти організації «Зупини Лося»: вони контролювали рух на дорозі від проспекту Відрадного до вулиці Борщагівської та «нагороджували» наліпками з лосем порушників правил. Завдяки водіям відрадненських маршруток, там вдалося провести справжню «спецоперацію»! Деталі – у нашому репортажі.

Зупини Лося на Гарматній

Зупини Лося на Гарматній

Ранок п’ятниці, 21 травня, нічим не відрізнявся від інших ранків у нашому районі. Починаючи від 8-ї години, автівки та громадський транспорт вишукувалися у затор на вулиці Гарматній, перед поворотом на Борщагівську. Вже кілька місяців така апокаліптична ситуація, коли коротенький відрізок Гарматної можна проїхати, витративши цілу годину, стала реальністю через ремонт Індустріального шляхопроводу. Перед самим мостом утворюється пляшкове горлечко, відтак і пропускна спроможність цієї дорожньої артерії дуже швидко зводиться до мінімальних показників. А надто – у ранкові години пік, коли багато людей їдуть на роботу.

Зупини Лося Гарматна

Зупини Лося наклейка

Отож, і того ранку все було так само: втулитися у рух на Борщагівській було складно, тому по всій Гарматній розтягнувся корок із численних приватних авто та маршруток із тролейбусами. Більшість машин стояли в один ряд (у правій смузі), але періодично з’являлися й автохами: ті, хто виривався на ліву смугу, швиденько обганяв усю чергу та вклинювався у потік на Борщагівській, подовжуючи тим самим час тягнучки для всіх інших. Так було, поки маршрутники таксі не вигадали дещо цікавеньке.

Водій однієї з маршруток, яка пленталася на початку затору, сповістив своїх колег про те, що на перетині Гарматної і Борщагівської працює знімальна група «Зупини Лося». Водій 433 маршрутки, яка тоді перебувала в районі зупинки громадського транспорту на Гарматній, зателефонував водію 201 маршрутки, що їхала за ним, і вони домовилися не пропускати «лосів», які намагаються об’їхати всю чергу.

Далі почалося справжню шоу:

-        433 маршрутка від’їхала у лівий ряд, давши 201 маршрутці зайняти місце попереду себе у правій смузі.

-        201 маршрутка була попереду, а 201 маршрутка повернулася на своє місце у правій смузі.

433 маршрутка Гарматна

433 маршрутка Гарматна

-        Тільки-но водії цих маршруток бачили, що наближується порушник правил на приватному авто, 201-та займала лівий ряд і трошки розверталася у бік правого ряду, а 433 залишалася у правому ряді, трохи розвернувшись у бік лівої смуги. Створивши такий «клин», маршрутними майже унеможливили проїзд будь-яких авто поза чергою: на дорозі для цього просто не вистачало «щілин».

Автохам на білому Шевроле

Автохам на білому Шевроле

-        Кілька автівок під час цієї «спецоперації» все ж прорвалися поза чергою, скориставшись секундною можливістю втулитися між транспортними засобами, яка утворювалася час від часу.

-        Обігнавши чергу, ці порушники все одно застрявали перед Борщагівською – там все ще був великий затор, тому одразу зникнути з місця порушення вони не могли. Тут їх і «ловили» активісти «Зупини Лося»: знімали їх камеру, фотографували та наліплювали на скло велику наліпку з написом про лося.

Зупини Лося Гарматна

Зупини Лося Гарматна

Ось таке авто шоу відбувалося просто неба завдяки водіям маршрутних таксі та активістам «Зупини Лося». Пасажири маршруток щиро вболівали за цю «спецоперацію»: разом сварили автохамів, коли ті проривалися поза чергою, та плескали в долоні, коли порушників наздоганяла ганебна розплата.

Костянтин Андріюк, засновник проєкту «Зупини Лося», записував підводку до відео прямо на острівці безпеки, який нещодавно встановили на перетині Гарматної і Борщагівської. Та брав коментарі у водія 201 маршрутки, який їхав першим у «клині» і намагався не пропускати автохамів.

За словами пана Андріюка, відео про затори на Гарматній з’явиться на Ютубі десь через кілька тижнів – у червні. Коли ви дивитиметеся його, згадайте, що насправді все це затіяв водій 201 маршрутки, яка їхала у клині другою :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 3 = один