Зрубали дерева заради стоянки? | Відрадний

Зрубали дерева заради стоянки?

Зрубане дерево було здорове

Зрубане дерево було здорове

От і до нашого тихого райончику дісталися нечесні підприємці. Біля двоповерхового офісного будинку на проспекті Відрадному зрубали кілька живих дерев, явно розчищаючи під щось місце. Адреси в цієї будівлі немає, але розташування – неподалік будинків №16/50, 18 та 18-А. Про це повідомила одна з читачок групи Відрадний у Фейсбуку.

Проспект Відрадний 18. місце, де росли дерева, обведене колом

Проспект Відрадний 18. місце, де росли дерева, обведене колом

Мешканці Відрадного вже подали відповідну скаргу до контакт-центру столичної мерії, але бояться, що чиновники запізняться з відповіддю. «Київзеленбуд зрубав здорові дерева під приводом трухлявих, – каже наша читачка. – Кажуть, з ініціативи того, хто в безіменному будинку. Скоро на нас чекає забудова? Служба мера 1551 відреагує не раніше 26.12…»

Офісний будинок, за ним зрубали дерева

Офісний будинок, за ним зрубали дерева

Загалом тут зрубали близько п’яти дерев (зараз за офісним будинком лежать зрізані гілки, припалі снігом, тому порахувати точну кількість дерев важкувато). В основному, «розчистили» територію за офісним будинком, але також зрубали й дерево, розташоване збоку від будівлі, у дворі проспекту Відрадного, 16.

Пеньок у дворі проспекту Відрадний 16

Пеньок у дворі проспекту Відрадний 16

Мабуть, зловмисники спеціально затіяли цю справу взимку, щоб сніг приховав справжній стан речей. Але розчистивши досяжні пеньки від снігу, можна побачити, що дерева були абсолютно здорові. Про те саме нам сказав й один з двірників, які сьогодні зранку (12 грудня) працювали неподалік. «Дивіться, що наробили! Навіщо пиляти живі дерева? Он там купа трухлявих стоїть, – не втримав емоцій двірник. – Оці от, з офісу, тут хочуть зробити на цьому місці стоянку».

«Старожили» Відрадного кажуть, що зрубаним деревам було стільки ж років, скільки й будинкам №18-А та 18-Б на проспекту Відрадний. А це – 53 роки, адже ці будинки були зведені 1961-го року. 53 роки дерева росли у відрадненському дворі, поки у наших краях не з’явилися варвари!

Офіс хоче стоянку. На стіні написано Человек - это болезнь

Офіс хоче стоянку. На стіні написано Человек – это болезнь

Колись, років 10 тому, на місці двоповерхового офісного будинку була простенька автомийка і пункт прийому склотари. Це багато кому із місцевих мешканців не подобалося, але нікому й на думу не могло спасти, що тут з’являться зайди, що нищитимуть природу Відрадного.
Наразі ми чекаємо на коментар від Київзеленбуду. Працівниця його відрадненського осередку, розташованого на Новопольовій (телефон – 497-50-77), не змогла одразу відповісти на наші запитання і сказала, що має уточнити деталі у майстра.

До речі

У цього офісного будинку немає адреси, а на вході не висить жодна табличка з назвою фірми. Це ускладнює пошуки винуватця нищення здорових дерев, тому ми просимо допомоги у представників влади.

Вимоги громади Відрадного

1. Знайти і назвати винних у нищенні зелених насаджень. Мова йде не лише про замовників, а й про виконавців, які бачили, що вони роблять.

2. Покарати винних так, щоб іншим горе-підприємцям не захотілося займатися шкідництвом.

3. Змусити замовників і виконавців посадити на місці зрубаних дерев нові саджанці таких самих дерев.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Зрубали дерева заради стоянки?”

  1. [...] на проспекті Відрадному, 16/50 – на тому самому місці, де у грудні 2014 року представники «Київзеленбуду» зрубали…, звільнивши «п’ятачок» біля двоповерхового офісного [...]

Напишіть відгук


7 − = три