Зоотовари на Відрадному | Відрадний

Зоотовари на Відрадному

Зоомагазин Відрадний

Зоомагазин Відрадний

У нашому районі стає все більше торговельних точок, у яких можна купити товари для тварин. Це й не дивно, адже на Відрадному постійно збільшується і чисельність населення, і кількість домашніх улюбленців. Словом, район росте і розвивається, а з ним розвивається і бізнес. Зоотовари на Відрадному представлені як просторими магазинами, так і тіснуватими кіосками біля зупинок громадського транспорту. Розберімося, де ж поблизу можна купити корм для тварин, іграшки та різні препарати для чотирилапих.

1. Магазин Зверушка (проспект Відрадний, 16/50, (098)400-50-09)

У цьому магазині є стандартний набір товарів для тварин: корми, іграшки, одяг для невеликих собак, нашийники, лікарські препарати, засоби для догляду  – словом, все одразу. А якщо вам знадобиться те, чого зараз на прилавках немає, продавці радо допоможуть вам – замовлять товар з каталогу та зорієнтують, коли його очікувати. А ось якщо вам знадобиться наповнювач для котячого туалету, йдіть краще на сайт цього магазину і обирайте потрібний товар.

Покупці хвалять цей магазин за великий вибір якісного товару, а також за ввічливе обслуговування. Тут, мовляв, можна купити для домашніх улюбленців все, що треба, і більше не ходити до жодного магазину. Крім того, на касі приймають банківські картки, що робить цей пункт на голову вищим за інші магазини з категорії «зоо». Також тут навіть є доставка, а для постійних покупців передбачена система знижок.

2. Зоомагазин MegaZoo (бульв. Вацлава Гавела, 54/26, (098)995-09-17)

Фактично, це не магазин, а кіоск, тому вибір тут – дещо менше, ніж у великій крамниці. Але разом з тим, ця торговельна точка притягує до себе покупців гарним обслуговуванням. Тут продають і смаколики для тварин, й іграшки, і такі речі, як нашийники проти бліх. А ще кажуть, що ціни тут – невеликі порівняно з іншими подібними точками.

3. Магазин Капібара (бульв. Вацлава Гавела, 83, (093)343-99-92)

Цікаво, що у цьому магазині є дві великі категорії товарів: для тварин і для людей. Окрім стандартних для зоомагазину кормів-іграшок, тут ви можете купити одразу ще й товари для творчості, канцелярію, віяла, приємні дрібнички та багато різного для себе. Цікавий підхід!

4. Зоомагазин Зоохаус (бульв. Вацлава Гавела, 18, (068)125-91-87)

Цей магазин розташований у тій стороні Відрадного, яку часто називають «за мостом». А точніше, за мостом через проспект Гузара, якщо їхати у бік Берестейської. Ви не повірите, але тут не лише продають зоотовари, а й прямо на місці можуть вигравіювати напис на адреснику тварини! Ну і звісно ж, тут є широкий асортимент кормів та препаратів для чотирилапих.

5. Зоотовари (вул. Героїв Севастополя, 35А, (068)125-91-87

Це магазин, фактично, розташований на видноті – прямо на ринку, що між парком Вдірадний і ЦДЮТ. Тут можна купити навіть рідкісні корми для домашніх улюбленців (наприклад, корм для тварин з діабетом). Деякі товари, яких немає в наявності, продавець може замовити саме для вас.

Якщо ви знаєте ще якісь торговельні точки з зоопродукією на Відрадному, пишіть у коментарях: давайте разом зберемо повну базу для нашого району!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − = два