Зоомагазини на Відрадному | Відрадний

Зоомагазини на Відрадному

Продається цуцик

Продається цуцик

Мікрорайон Відрадний складається з багатоповерхової забудови і приватного сектору. І там, і там живе багатсько домашніх улюбленців – кішок, собак, приручених ворон і навіть хатніх чорних свиней :) Що вже й казати про півнів з приватних подвір’їв, які будять мешканців Відрадного кожного ранку… Але попри таку густу «щільність» проживання тварин, зоомагазинів у нас малувато, тому найчастіше власники тварин замовляють корм royal canin cardiac в Інтернеті. Разом з тим, і наші місцеві зоомагазини на Відрадному теж можуть потішити непоганим вибором товарів для тварин – аксесуарами, будиночками, акваріумами і навіть спеціальним обладнанням для вирощумання риби у ставках :)

Зоомагазин Zoo

Зоомагазин Zoo

1. Зоомагазин Zoo. Адреса – вул. Героїв Севастополя, 46/17 (у підвальному приміщенні, вхід – з вул. Героїв Севастополя). У цієї крамниці є навіть якісно зроблений інтернет-магазин: zoo.com.ua. Тут можна купити корм для різних тварин, повідки/нашийники, миски, будиночки, різні пристосування для котячих розваг, іграшки, клітки, акваріуми, тераріуми, а також цікаві декорації для тераріумів.

Цей магазин одного разу (сталося це пару років тому) навіть влаштував нечуваний, як для нашого мікрорайону, маркетинговий хід. Парком Відрадний у будній день ходили «агітатори» від магазину і в обмін на кілька питань про домашнього улюбленця давали відвідувачам парку сертифікати на безкоштовні пакетики недешевого корму Royal Canin. Але на тому «рекламна кампанія» завершилася, і про цей зоомагазин стало не чути. Хочемо продовження бенкету :)

Зоомагазин Зверушка

2. Зоомагазин Зверушка. Адреса – пр. Відрадний, 16/50. У цього закладу також є інтернет-крамниця: zverushka.org.ua Тут набір товарів дещо нестандартний. Справа в тому, що поряд з кормами, іграшками, вітамінами для тварин, переносками, котячими туалетами та іншим подібним «скарбом», тут продають навіть обладнання для аерації та освітлення ставків. Тож якщо у вас є власний ставок і ви хочете вирощувати і з комфортом ловити там рибу – велком :)

Дотепно, що окремо в цьому магазині виділені товари для тхорів. Цим гризунам пропонують різноманітні гойдалки для кліток, спеціальні хрусткі смаколики і навіть окремі шампуні. В інтернет-магазині передбачений і окремий розділ товарів для коней (нам відомо, що на Відрадному живуть власники цих благородних тварин, і це – не враховуючи Мамаєвої Слободи ;) ). Цей зоомагазин – непоганий, та й онлайн-версія в нього зручна. Але є одне «але» – напис «Просимо уточняти ціни у менеджера», який дещо псує враження від інтернет-крамниці. Просимо вчасно міняти цінники товарів на сайті ;)

3. Зоомагазин Я люблю тварин. Адреса: вул. Миколи Василенка, 9. Тут також можна купити увесь «набір» товарів для тварин – починаючи від кормів, і закінчуючи ветеринарними препаратами. Тхори також, як і в магазині Зверушка, тут відокремлені від інших гризунів: для них пропонують особливий харч та засоби догляду. Також цікаво, що у магазині Я люблю тварин можна купити книги та періодику про тварин.

4. Магазин AquaTime. Адреса: бульв. Івана Лепсе, 79. Ця крамниця стосується акваріумістів та тих, хто планує завести вдома рибок чи рептилій. Акваріуми, тераріуми, декоративні елементи для них, корм для рептилій та риб – ось, що ви можете купити у цій крамниці. Цікаво, що AquaTime – це не просто магазин, а представництво виробника акваріумів, тож тут можуть створити «будинок» для ваших риб будь-якого розміру та дизайну.

5. Ну а якщо у вас вдома живуть гризуни, і в якості підстилки для них ви використовуєте дерев’яну стружку (опилки), то її на Відрадному можна роздобути і безкоштовно :) Просто розшукайте столярну майстерню (наприклад, у великому гаражі на вул. Попельнянській або у підвальному приміщенні будинку на пр. Відрадний, 16/50 – вхід з двору) і домовтеся з майстрами, що час від часу забиратимете відходи виробництва.

Чекаємо на ваші доповнення та відгуки про зоомагазини на Відрадному!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім + = 15