Золоту Осінь продають | Відрадний

Золоту Осінь продають

Золота Осінь на Відрадному

Золота Осінь на Відрадному

Не минуло й року, відколи продуктовий магазин Золота Осінь (другорядний) зник з кінця проспекту Відрадного. Там, за трамвайним колом, він розташовувався дуже давно, проте останнім часом був дещо закинутим і «містечковим». Натомість, у головної «Золотої Осені», що біля вул. Героїв Севастополя, справи йшли добре: магазин пропонував покупцям свіжі і подекуди недорогі (як, наприклад, цукор) продукти, переживав ремонти і перестановки відділів. Але оголошення на OLX розставило все на свої місця: виявляється, Золоту Осінь хочуть продати.

Цікаво, що в оголошенні нашу «Зосю» названо двоповерховим супермаркетом. Мабуть, власники хочуть продати магазин під яку-небудь «Фору» чи «АТБ», хоча їх вже навколо немало. Та й, можливо, новий власник підлаштує підвальне приміщення не під торговельну зону, а про адміністративну.

«Двоповерховий супермаркет. Проспект Відрадний, 16/50. – Говориться в оголошенні. – Дуже прохідне місце, точніше – найбільш прохідне на Відрадному проспекті. Фасад. Стеля 4 м. Струм – 40кВт. Можлива оренда». Ціна Золотої Осені – 720 тис. дол.
Нам не відома причина продажу Золотої Осені, але можемо припустити, що власники просто більше не мають можливості займатися магазином. Адже керівницею і головним рушієм «Зосі» (а також грозою для працівників) є жінка дуже поважного віку.

Якщо з проспекту Відрадного, 16/50 зникне Золота Осінь, то разом з нею зникнуть і:

- вулична точка продажу овочів між магазином і МАФами;

- вулична точка продажу риби, яка у холодну пору розташовується там само;

- айбокс і зручний автомат ПриватБанку, якими багато хто вже звик користуватися.

Але головне – зникне дух звичайного магазину з продавчинями у кожному відділі, яких ми знаємо в обличчя вже багато років…

* Фото з сайту olx.ua

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ три = 10