Знижки на ярмарку! | Відрадний

Знижки на ярмарку!

Сардельки на ярмарку

Сардельки на ярмарку

Сьогодні відбувся продовольчий ярмарок на Комарова. Чого тільки не продають на цих заходах торговці: і харчові продукти, і кімнатні рослини, і саджанці кущів, і формочки для вирізання вареників, і одяг… Звісно, такої розкоші, як термоноски високої якості, тут не знайдеш, тому їх треба купувати у спеціалізованому магазині. Але загалом відрадненці люблять ярмарки: де, як не тут, можна недорого скупитися якісними продуктами? Та ще й побачити сусідів з іншого кінця мікрорайону :) На нинішньому ярмарку були і ми: принесли вам інформацію про знижки!

Мабуть, на ярмарках ви неодноразово бачили м’ясника Віталія – огрядного пана, який продає ковбаси, сосиски, сардельки та шинки. Та й не тільки продає, а ще й розважає «публіку»: перехожих пригощає коньяком, а дітям безкоштовно роздає молочні сосиски. До його ятки, зазвичай, стоїть ціла черга: хтось приходить купити м’ясні продукти, а хтось – просто поспілкуватися з дивакуватим продавцем.

Минулого року ми повідомляли про те, що пан Віталій оголошував знижки через поповнення у його сім’ї. «Якщо народиться хлопчик, знижка буде 20%. Якщо дівчинка – 10%, а якщо двійня – 5%», – жартував він, очікуючи на появу малюка. Гадаємо, саме з першим Днем народження маленького сина м’ясника пов’язані й знижки, які він анонсував сьогодні.

«На наступному ярмарку будуть знижки, приходьте! – закликав він нині на Комарова. – Також буде смачне смажене м’ясо за новим рецептом, всіх пригощатиму!»

Нагадаємо, що наступний ярмарок Солом’янського району відбудеться 26 вересня саме на Відрадному (на Героїв Севастополя, біля парку), тому ви як раз зможете перевірити обіцянки пана Віталія.

Якщо ви знаєте про інші цікаві акції та знижки ярмаркових продавців – пишіть нам, будемо раді поширити таку важливу під час фінансової кризи інформацію!

До речі

Сьогоднішні ціни на основні м’ясні вироби у пана Віталія виглядали так:

- лікарська ковбаса – 89 грн/кг;

- сардельки (свинячі) – 79 грн/кг;

- сосиски телячі – 79 грн/кг;

- молочні сосиски – 89 грн/кг.

Перевіримо, чи великі знижки на ці вироби будуть за тиждень!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 − шість =