Знижки на Відрадному: які компанії рекламують себе? | Відрадний

Знижки на Відрадному: які компанії рекламують себе?

 

Спеціальна пропозиція

Спеціальна пропозиція

Зараз ви почуєте одкровення адміна: сайт vidradnyi.com був створений для того, щоб «розворушити» наш мікрорайон і вивести його з околичної «сплячки». Звісно, Відрадний – не центр Києва, тому тут значно менше магазинів, ресторанів, приватних дитячих закладів та інших важливих об’єктів. Але чому наш місцевий бізнес так мляво жевріє, не хоче оголошувати цікаві акції, не влаштовує Чорну п’ятницю чи щось подібне, не використовує маркетингові можливості соцмереж, ми не можемо зрозуміти. Мешканців на Відрадному не так багато, як на Позняках, але все ж є, за кого поборотися! Тому ми радо сприймаємо інформацію про те, що якісь із відрадненських об’єктів можна знайти на сервісах знижок в Інтернеті. Ось сміливці, які вже зараз анонсують свої акції на сервісах знижок:

1. Спортклуб Вікінг. На сайті yoo.com.ua, який публікує Купоны в Киеве , зараз є одночасно дві пропозиції від Вікінга: на вул. Машинобудівній, 50 та пр. Відрадному, 103. Акція полягає у можливості недорого купити абонемент на спортивні тренування на 3, 6 або 12 місяців. На пр. Відрадному діє лише тренажерний зал: зі знижкою абонемент на 12 місяців коштує лише 799 грн. На фітнес-тренування, що відбуваються на Машинобудівній, абонементи коштують по 399 грн (12 занять) та 599 грн (24 заняття). Телефон клубу:  (044) 228-87-41.

2. Центр кузовного ремонту на Лепсе, 10. Тут обіцяють хороші знижки на комплексне сервісне обслуговування автомобіля (ретельний огляд двигуна, заміна мастила, змащення петель дверей тощо). Деталі щодо знижки краще уточнювати у самому центрі: (050) 462-09-18.

3. Інтернет-магазин посуду E-Posud. Його склад базується на бульварі Лепсе, 16-А, на 4 поверсі: тут продають посуд відомих брендів на кшталт Berghoff, Bormioli Rocco та Banquet. Саме на вироби цих фірм у магазині до кінця листопада діє знижка 25%. У рамках акції за 25 грн треба купити купон, який дає право купити зі знижкою 25% три одиниці посуду. Ось телефон магазину: (044) 499-26-36.

4. Компанія Джет-Авто (бульвар Лепсе, 8). До кінця листопада тут діє знижка 50% на повний курс навчання водінню автомобіля (теорія та практика). Враховуючи знижку, ця послуга коштує 2100 грн. Купон зі знижкою коштує 65 грн. Довідатися деталі акції можна за телефоном компанії: (044) 331-27-34.

Фото: templatesold.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 − = чотири