Знову провал асфальту! | Відрадний

Знову провал асфальту!

Яма на вулиці Знам’янській

Вулиця Знам'янська: провал асфальту

Вулиця Знам’янська: провал асфальту

Не минуло й трьох тижнів з того часу, як на вулиці Суздальській провалився асфальт, а на Відрадному – нова халепа. Під землю пішла ділянка дороги на вулиці Знам’янській. Асфальт просів разом із каналізаційним люком.

Нова яма розташована зовсім неподалік першої – трохи більше, ніж за 10 метрів. Провал асфальту розташований впритул до магазину Будматеріали й перукарні. З іншого боку дороги розташований великий маєток, тож його мешканцям зараз несолодко.

Провал асфальту на Відрадному

Провал асфальту на Відрадному

Комунальники вже обнесли аварійну ділянку Знам’янської парканом: дерев’яними дошками, залізяччям та червоно-білими стрічками. З ями вже відкачували воду, але коли ремонт буде завершено – загадка. Принаймні, з 1 квітня, коли сталася подібна аварія на Суздальській, просідання асфальту ще не ліквідували. Мешканці Відрадного скаржаться, що щодня спецмашина комунальників шумить на всю округу, цілий загін працівників роздивляється провал асфальту, проте активно ніхто не працює.

Сподіваємося, аваріями на Суздальській та Знам’янській провали асфальту на Відрадному завершаться. Але про всяк випадок запам’ятайте, що слід робити у підозрілих ситуаціях.

Ознаки аварії:

1) Над асфальтом йде пара або

2) Стався провал асфальту або

3) Стався витік гарячої води.

Що робити?

У жодному разі не підходьте до цієї ділянки до приїзду аварійної бригади Київенерго. Аварійку варто викликати за телефоном 15-88 або (044) 202-15-88.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 2 = вісімнадцять