Знайомтеся: Роман Ярошенко | Відрадний

Знайомтеся: Роман Ярошенко

Роман Ярошенко: агітпродукція

Роман Ярошенко: агітпродукція

Трохи більше тижня залишається до позачергових виборів до Київради. Окрім Олега Костюшка, нам цікаві й інші кандидати, тож будемо потроху викладати всю інформацію, яку знайдемо. Повернення «молодої команди Черновецького» – так мав би звучати справжній лозунг на агітках Романа Ярошенка. Проте в офіційних паперах написано, що він – безпартійний самовисуванець по 53 округу Києва…

Агітаційні намети Романа Ярошенка стоять у кількох точках Відрадного: на перетині проспекту Відрадного і бульвару Лепсе, проспекту Відрадного і вулиці Героїв Севастополя (з боку пошти), вулиць Героїв Севастополя і Патріотів. Там роздають не лише інформацію про кандидата та його програму, але й купу супутніх речей: ручки з надписом «Роман Ярошенко», блокноти, де на кожній сторінці надруковані ім’я-прізвище кандидата, настільні календарі на 2014 рік та, увага, листівки, з обох боків прикрашені небагатослівною рекламою кандидата.

Всі ці «сувеніри» надруковані на якісному папері. Складається враження, що грошей у кандидата – хоч відбавляй. Подібні агітаційні «штучки» на Відрадному дозволяють собі лише партії Удар та Батьківщина. Але щоб безпартійний самовисуванець… Цікаво!

Для завершення образу передвиборної кампанії можна додати ще один штрих. На відміну від кандидата від Удару по 54 округу Максима Шкура, який робить ставку на садоводів-любителів (у наметах роздають брошуру про овочі-фрукти, доповнену посівним календарем і фотографією пана Максима з лопатою), Роман Ярошенко скромно прикрашає свою агітаційну продукцію куполами церков. І заразом пропонує увазі відрадненців православний календар.

Роман Ярошенко: біографія

- Народився 1975 року в Києві, тут же проживає на проспекті Бажана.

- Має дві вищі освіти, за спеціальностями «Банківський менеджмент» та «Правознавство».

- Перше місце роботи – Нацбанк. Протримався там аж 6 років.

- 2006-го року разом з друзями заснував «Партнер-банк», а з 2009 року є головою спостережної ради ПАТ «АБ Приватінвест», займається підприємницькою діяльністю.

- У червні 2008 року був обраний депутатом Київради і став головою постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку.

Ярошенко і команда Черновецького

Але це все офіційно. Насправді ж за канцелярськими словами ховаються справжні зв’язки Романа Ярошенка. 2008-го року до Київради він потрапив на місце Миколи Катеринчука, який проміняв Київраду на Верховну раду. На той час Ярошенко був шостим номером у списку партії Катеринчука.

Якщо копнути глибше, ми побачимо, що на парламентських виборах 2007-го року цей кандидат був членом Партії Регіонів і мав у ній 245-й номер. Ще «позитивніша» новина – це те, що Романа Ярошенка пов’язують із зятем екс-мера Леоніда Черновецького В’ячеславом Супруненком (ось тут можна почитати, наприклад: ord-ua.com/2008/06/16/temnyie-loshadki-kievradyi-kater-i-ego-zradnyiki/).

Більше того – саме Роман Ярошенко свого часу став одним з трійки «зрадників» Катеринчука і проголосував на догоду Черновецькому, повернувши сумновідомого Олеся Довгого у крісло секретаря міськради. Тож чутки про те, що на нинішніх виборах до влади хоче повернутися «молода команда Черновецького», яка завдяки своїм дерибанам і розбазарюванню комунального майна стала киянам поперек горла, мають серйозну підставу.

Ну а про гроші на вітер у вигляді листівок і календариків можете зробити висновки самі…

P.S. До речі, пам’ятаєте, з якою щедрістю та наполегливістю Черновецький обдаровував київських пенсіонерів гречкою? Роман Ярошенко йде його стопами: на початку травня нашим стареньким видали ось такі “сухпайки”: nove-zhittja.org.ua/2014/05/13/vybory-po-chernovetski-nevzhe-znovu/

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


7 коментарів до “Знайомтеся: Роман Ярошенко”

 1. [...] Ярошенко Роман Валерійович, 1975 р.н. Освіта вища, безпартійний. Працює [...]

 2. алла коментує:

  Це падло перед 9 травня пайки пенсіонерам носив, дит. майданчики тіпа ремонтує

  • admin коментує:

   Явно почерк Черновецького і ко. Здається, він єдиний серед кандидатів на Відрадному вдався до підкупу пайками, правда?

 3. алла коментує:

  непоп роздавав “ветеранам” пасочки

 4. d0 коментує:

  В нашому будинку (на вул. Ніжинській) від імені цього кандидата відремонтували та пофарбували під’їзди. Коротше, та ж гречка, але в профіль.

  • admin коментує:

   Знайдеться підхід до кожного :))) У нас у дворі сьогодні тітоньки під 60 розмовляли:
   - Ти за кого в Київраду будеш голосувати?
   - Та за того, шо пайки давав. Як його, Ярошенко.

   Ще кажуть, що він сьогодні влаштовував якесь свято у 12 школі. Свято з подарунками :)

 5. наталья коментує:

  Ничего не меняется!!!!! Как активно себя позиционировал перед выборами, сколько всего пообещал…. Выбрали. Пропал. А где же ремонт и замена лифтов по Чоколовскому бульвару 40, где ремонт двора т.е. снос общественных не работающих туалетов с крысами и прочие обещания? Поменяли почтовые ящики новые на новые, пригласили клоунов на площадку перед выборами и ВСЕ! Дайте о себе знать уважаемый депутат Роман Ярошенко.

  Наталья.

Напишіть відгук


− 2 = чотири