Зміни на 201 та 427 маршрутах | Відрадний

Зміни на 201 та 427 маршрутах

201 маршрутка на Відрадний :)

201 маршрутка на Відрадний :)

Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах. Принаймні, так написано в оголошенні, що вийшло 18 листопада на шпальтах газети Хрещатик. Насправді ж мова йде не про комунальні автобуси, а про маршрутки. І серед них – дві, що обслуговують Відрадний. Незабаром 201 та 427 маршрутки можуть отримати нових перевізників! І навіть якщо конкурс виграють ті самі перевізники, ці маршрути все одно зазнають змін. Про них – наша свіжа публікація.

До перевізників в оголошенні ставляться такі вимоги:

- На маршруті 201 має бути 11 автобусів, а за 427 маршрутом – 8 автобусів.

- Інтервал руху між маршрутками 201 маршруту має складати 6 хвилин, а на 427 маршруті – 10 хвилин.

- На обох маршрутах повинні їздити автобуси, обладнані мінімум 21 сидячими місцями. Це означає, що крихітних «носатих» маршруток на 201 маршруті більше не буде, адже їхня місткість – значно менша.

- На обох маршрутах можуть бути автобуси з менш ніж 21 сидячими місцями тільки за тієї умови, якщо це будуть автобуси, спеціально обладнані для осіб з обмеженими фізичними можливостями. У Києві такі маршрутки представлені лише «Отаманами» – автобусами, які деколи можна побачити на 14 маршруті. Отож, після проведення конкурсу такі буси можуть з’явитися й на 201 та 427 маршрутах.

427 маршрутка без вікна

427 маршрутка без вікна

- Автобуси на цих маршрутах мають перебувати у задовільному технічному стані. Можливо, ми більше не побачимо ось таке без віконне Царство Пітьми, як у «Богдані» 427 маршруту? :)

427 маршрутка Київ

427 маршрутка Київ

- Автобуси на обох цих маршрутах мають бути мінімум з двома автоматичними дверима. Це ще раз доводить, що маленькі маршрутки повністю зникнуть з 201 маршруту.

- На 201 та 427 маршрутах має бути мінімум по одному автобусу, обладнаному для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Отож, на обох цих маршрутах буде мінімум по одному «Отаману», оснащеному низькою підлогою на задніх дверях.

- Обидва ці маршрути – 201 та 427 – мають бути обладнані GPS-навігаторами, отож рух автобусів можна буде відслідковувати на EasyWay-сервісі. Але це станеться не одразу, а протягом двох місяців від того моменту, як перевізник виграє конкурс.

- Скоро на цих маршрутах мають з’явитися автомати для безготівкової оплати. Також не одразу – протягом шести місяців від оголошення такої потреби транспортним керівництвом Києва. Проте для участі у конкурсі перевізники мають довести спроможність встановити такі автомати за потреби.

Сам же конкурс відбудеться 23 грудня, його початок намічено на 14:00. Відбуватиметься визначення переможців конкурсу на вул. Сім’ї Хохлових, 7/9, в актовій залі на 4 поверсі. Там розташована Комунальна служба перевезень КМДА. Скоріше за все, зміни на 201 та 427 маршрутах Києва ми побачимо вже з нового 2017 року. До зустрічі у транспорті! :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 − = п'ять