Зламався вуличний тренажер: що робити? | Відрадний

Зламався вуличний тренажер: що робити?

Тренажер у парку Відрадний

Тренажер у парку Відрадний

Увага-увага! Будьте обережні: у парку Відрадний зламався вуличний тренажер. Ми думаємо, що це сталося 22 квітня, бо 23 квітня зранку він вже стояв поламаний. Мова йде про двосторонній тренажер з трубами зеленого кольору, створений для вправ на ноги. Він розташований на спортивному майданчику ближче до Мамаєвої Слободи. Його кріплення буквально вирване з основи у верхній частині споруди, через що користуватися ним небезпечно з обох боків – на обох «дзеркальних» тренажерах. При нас кілька людей, не помітивши поламки, пробували користуватися цим спортивним знаряддям, а це могло призвести до серйозного травмування.

Зламався тенажер

Зламався тенажер

Будьте уважні, користуючись тренажерами під відкритим небом: завжди оглядайте їх наперед і повідомляйте комунальникам про необхідність ремонту (якщо поламки такі сильні, що самостійно з ними впоратися неможливо).

Куди звертатися, щоб полагодили вуличний тренажер у Києві?

-        Найпростіший і найшвидший спосіб сповістити комунальників про поламку тренажера – це служба 1551. Ви можете залишити своє звернення на сайті проекту: його передадуть структурі, відповідальній саме за стан спортивних майданчиків. Водночас, реакція комунальників не завжди буде блискавична: деколи на 1551 звернення «висять» без розгляду й по кілька тижнів.

-        Найшвидше вуличний тренажер полагодять, якщо напряму звернутися до підприємства, яке відповідає за утримання території, де розташовано спортивний майданчик. В випадку з парком Відрадний це КП УЗН Солом’янського району (по-простому – наш районний Київзеленбуд): фахівці цього підприємства, дізнавшись про поламку, вже викличуть відповідного фахівця для ремонту тренажера.

-        Також можна напряму звернутися до компанії, яка встановлювала снаряди на спортивному майданчику. У Києві це зазвичай «Інтер Атлетика»: їхні контакти написані на наклейках, що «красуються» майже на всіх тренажерах. Проте тут є нюанс: компанія може відповідати за стан тренажерів, наприклад, лише рік після встановлення – дивлячись, які умови прописані в угоді з місцевою владою. Так чи інакше, звернувшись до компанії напряму, ви принаймні зможете прояснити ці моменти та наперед знати, чи звертатися до неї у подібних випадках надалі.

У випадку з такими серйозними поламками, як на цих фото, мова йтиме не про дрібний ремонт, а про повну заміну деяких деталей тренажера. Отож, звертатися варто все одно до КП УЗН: ті дадуть заявку на заміну частин тренажера компанії-виробнику або куплять нове обладнання тут, і все через якийсь час полагодять.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три + = 5