Зеленій зоні на Донця дадуть статус скверу | Відрадний

Зеленій зоні на Донця дадуть статус скверу

Схема скверу на Донця

Схема скверу на Донця

Завтра, 20 жовтня, о 12:00 розпочнеться останнє засідання земельної комісії Київради нинішнього скликання. На порядку денному – і шматочок Відрадного! Зокрема, облагородженій території на перетині проспекту Відрадного і вулиці Донця мають дати статус скверу.

Площа скверу, який вже де-факто відбувся, а де-юре ось-ось отримає офіційний статус, складає 0, 25 га. У проекті рішення стосовно присвоєння статусу скверу зазначено, що кадастровий номер цієї ділянки – 69:131:011. Оформлювати новий сквер до «сімейства» діючих зелених зон доручать Київзеленбуду та Департаменту земельних ресурсів КМДА.

«Неодноразово мешканці зверталися до депутатів Київради з проханням надати зазначеній ділянці статус скверу з метою дотримання встановлених законодавством нормативів площ прибудинкових територій, охорони зелених насаджень, збереження рекреаційної та освітньо-виховної цінності означеної території та перетворення даної ділянки на об’єкт благоустрою міста зі статусом скверу», – пишуть у пояснювальній записці до цього проекту рішення Київської міської ради.

Метою прийняття такого рішення чиновники називають розвиток мережі озеленених територій загального користування, а також сприяння збереженню екологічних зон шляхом професійного догляду за ними. Разом з тим, у графі «Фінансово-економічне обґрунтування» цієї пояснювальної записки бачимо таке: «Реалізація запропонованого проекту не впливає на обсяг доходів та видатків місцевого бюджету».

Тобто, за озеленення та догляд за новим сквером додаткового фінансування «зеленбудівцям» не дадуть? Що ж, тоді можна уявити, з якою любов’ю вони ставитимуться до додаткової роботи. Також напрошується висновок, що відкриття двох нових скверів на Відрадному (на Донця і Лепсе) – це не господарський підхід до столичних земель і не турбота про мешканців, а чергова передвиборна подачка від можновладців.

Офіційне оформлення скверу відбуватиметься з подання Максима Шкура – керівника Солом’янської районної адміністрації та депутата Київської міської ради. А цей скріншот ми залишимо тут – просто як доказ того, що ще десь є люди, які правильно відмінюють прізвище цього політика :)

За поданням Шкура, а не Шкуро!

За поданням Шкура, а не Шкуро!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім + = 13