«Зебра» на переході до парку Відрадний: бути чи ні? | Відрадний

«Зебра» на переході до парку Відрадний: бути чи ні?

Перехід на Донця

Перехід на Донця

До парку Відрадний можна потрапити шістьма шляхами: два входи на територію зони відпочинку прилягають до стадіону НАУ і більше схожі на саморобні «портали», а ще чотири виходять на вулиці Героїв Севастополя та Донця. Серед чотирьох «офіційних» входів до парку найбільш непомітним є той, що розташований найближче до Мамаєвої Слободи і виходить на вулицю Донця. Попри розташування у дальньому «закутку» парку, цим входом все ж користуються мешканці Відрадного. Саме вони просять дорожні служби зробити безпечний перехід до входу, розмістивши на дорозі «зебру».

“Прошу облаштувати пішохідний перехід, тому що парк Відрадний користується великим попитом багатьох молодих мам (з візочками) та дітей різного віку, – пише хтось із наших сусідів на 1551. – Особливо дітей, яких з малого віку потрібно навчати дотримуватися правил дорожнього рух. За відсутності пішохідних переходів дітям складно пояснити, чого тут можна переходити дорогу без пішохідного переходу, а в інших місцях дорогу потрібно перетинати лише на пішохідному переході. Зважаючи, що бюджет міста на 2015 рік є профіцитним, прошу облаштувати пішохідний перехід (зебру) та знак, що позначує пішохідний перехід, в обох напрямках руху транспортних засобів».

Нині у сервісі 1551 зареєстровано вже два подібні звернення, проте перше з них успіхом не увінчалося. Відповідаючи на першу скаргу, начальник служби організації дорожнього руху М. І. Онищенко відмовився облаштувати пішохідний перехід, посилаючись на пункт 10.7.33 ДСТУ 4100-2002 «Знаки дорожні. Загальні технічні умови».

Якщо вам також бракує «зебри» на вході до парку Відрадний з боку вулиці Донця, пишіть на 1551 такі ж звернення: раптом, побачивши наплив скарг, дорожники все ж облаштують «офіційний» перехід?..

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


7 + = вісім