Збір речей для переселенців | Відрадний

Збір речей для переселенців на Солом’янці

Речі для переселенців

Речі для переселенців

Відвідувачі сайту vidradnyi.com – активні громадяни. Тож ми не сумніваємося, що більшість із них вже неодноразово допомагала вимушеним переселенцям зі Східної України: хто їжею, хто речами, а хто тимчасовим житлом. Цього разу ми просимо вас ще раз передивитися свої домашні речі: раптом серед ковдр або светрів знайдуться такі, які можна віддати біженцям? Ви можете купить плед або покривало за непоганою ціною і поділитися з тими, хто потребує тепла! Якщо ви готові допомогти, можете привозити речі до Солом’янського пункту збору речей для переселенців.

Цей пункт організовує Солом’янський районний у місті Києві центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. У нагоді тут стануть, зокрема, і дитячі речі, адже центр допомагає сім’ям із дітками. «Необхідні теплі речі (дитячі та дорослі), взуття (дитяче та доросле) та засоби особистої гігієни», – зазначають працівники центру у своєму повідомленні.

Збір речей відбувається за адресою: Київ, вул. М. Кривоноса, 21. Телефон для довідок щодо збору речей: (044) 243-75-26.

До речі

Зовсім біля нас – на Виборзькій, 22 – живе сім’я переселенців, яка благає про допомогу. «Мене звати Олексій. Я з дружиною та дитиною (1,3 роки) приїхав з зони АТО! Я хотів попросити про допомогу з житлом, – пише переселенець до Київської адміністрації. – Зараз настає зима, і дуже холодно вже на дворі. Я дуже вас прошу про допомогу. Дитина вже декілька разів хворіла, а ліки, самі знаєте, недешеві». Якщо ви надумаєте допомогти цій сім’ї, можна приїхати у двір будинку на Виборзькій, 22 і спитати місцевих бабусь про родину зі Сходу, яка оселилася у цьому будинку. Точних контактів у нас немає, адже інформація взята з сайту звернень громадян до КМДА.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 2 = п'ять