Збір пластикових кришок у Києві! | Відрадний

Збір пластикових кришок у Києві!

Кришка від пляшки

Кришка від пляшки

Громадська ініціатива «Друге життя» разом з друзями запускає кампанію «Крышкин дом» у Києві. Мета – привернення уваги суспільства до теми сортування та переробки відходів і пропонування варіантів вирішення цієї проблеми за допомогою ігрових уроків у школі та лекцій для дорослих, організація впровадження елементів процесу роздільного збору відходів в офісах.

У рамках кампанії у Києві відбудеться акція зі збору кришечок від ПЕТ пляшок, які будуть здані на вторинну переробку. Так на практиці кожен зможе переконатися, що сміття – це цінний ресурс, і його переробка екологічно і економічно вигідна.

«Партнери акції організовують у себе збір кришечок від ПЕТ пляшок. Ми забезпечуємо учасників акції урнами для збору кришечок і проводимо відповідні уроки-тренінги (за бажання), – кажуть організатори. – Для участі в акції необхідно зареєструватися, відправивши на електронну адресу hrutba.andrey@gmail.com таку інформацію: організація, адреса, контактна особа і телефон».

До речі

Проект «Крышкин дом» у Харкові та інших містах був організований волонтерами команди Enactus НТУ “ХПІ” за підтримки екологічної ініціативної групи “Друг природи”.

Організатори київської акції – громадська ініціатива «Друге життя: подвійний добрий вчинок». Її представники організовують роздільний збір вторсировини, а виручені кошти витрачають на благодійність. «Ми мотивуємо людей здавати вторинну сировину у переробку та втілювати концепцію зеленого офісу, – відзначають волонтери «Другого життя». – Приєднуйтесь до нас, адже за виручені кошти буде надана допомога (канцтовари, навчальні матеріали, книжки, спортивний інвентар тощо) на Ваш вибір!» Ось сторінка активістів у мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/drugejittya?ref=bookmarks.

Координатор проекту: Андрій Хрутьба, тел. (093) 60-00-895.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 3 = вісім