Завод Антонова розчищає Відрадний | Відрадний

Завод Антонова розчищає Відрадний

На дороги мікрорайону виїхала резервна техніка

Брудний сніг на дорогах

Брудний сніг на дорогах

Майже тиждень минув від початку сильного снігопаду в Києві, проте дороги і тротуари Відрадного досі лишаються нечищеними. Снігозбиральна техніка почала виїжджати на дороги лише вчора (26 березня), але прибирання вулиць від снігу почалося занадто пізно: снігові замети сягають таких розмірів, що на їхню ліквідацію знадобиться багато днів. Київська влада визнала свою неспроможність розчистити вулиці своїми силами, тож попросила допомоги у приватних організацій.

Нині відомо, що на території Відрадного розчищають дороги не лише снігозбиральні машини від Київавтодору, а й допоміжна техніка від місцевих підприємств. Так, подолати снігові замети на Відрадному допомагають:

1. Державне підприємство «Антонов» (до його складу входять Державне підприємство Київський авіаційний завод «АВІАНТ», Державне підприємство «АНТК ім. О.К. Антонова» та Державне підприємство «Завод 410 цивільній авіації»). Два самоскиди, які належать заводу Антонова, розчищають від снігу бульвар Івана Лепсе.

2. Відкрите акціонерне товариство «Меридіан ім. С. П. Корольова». Самоскид та завантажувач цього підприємства працюють на ділянці від вулиці Метробудівної до вулиці Миколи Василенка.

Загалом, цієї ночі в усьому Києві прибирали сніг 233 самоскиди, 55 завантажувачів, 4 бульдозери, 5 екскаваторів, 3 грейдери та 2 снігозбиральні машини. Тим часом, брудні кучугури снігу починають танути, адже вдень у Києві – плюсова температура повітря.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


дев'ять × 9 =