Зарядка для електрокарів біля парку Відрадний (Київ) | Відрадний

Зарядка для електрокарів біля парку Відрадний (Київ)

Зарядка для електрокарів Відрадний Київ

Зарядка для електрокарів Відрадний Київ

14 квітня біля парку Відрадний стало зеленіше: місце для зарядження електроавтомобілів розмалювали салатовим кольором. «А ми продовжуємо прикрашати наші локації в зелений колір», – написали представники сервісу «Ionity» на своїй Фейсбук-сторінці та проілюстрували новину кількома фото, серед яких – і зарядна станція на вулиці Героїв Севастополя, 39.

Зарядка для електрокарів біля центрального входу до парку Відрадний тепер виглядає так: салатовим кольором розфарбовано два місця для машин, білим кольором зображено обриси цих місць та інформацію «Місце для зарядки електромобілів». Між цими «паркомісцями» є стовп з самим джерелом живлення та табличка з правилами, що пояснюють, як користуватися зарядною станцією.

За допомогою цього зарядного пункту можна підживити енергією:

-         Електромобіль;

-         Електровелосипед;

-         Електросамокат;

-         Гіроскутер;

-         Моноколесо та подібні транспортні засоби.

Вулиця Героїв Севастополя зарядка для електроавтомобіля

Вулиця Героїв Севастополя зарядка для електромобіля

Зарядна станція для електромобілів біля парку Відрадний з’явилася на цьому місці ще у листопаді 2020-го року. Тоді її відкрили однією з перших семи подібних станцій на базі майданчиках, що належать Укртелекому. Співпрацею з сучасним бізнесом Укртелеком дав другий шанс своїм територіям, тому така «зарядка» з’явилася й біля укртелекомівського приміщення на Героїв Севастополя, яке вже давно не приймає клієнтів і, по суті, не працює за прямим призначенням.

Зараз зарядну станцію лише оновили та зробили більш помітною. Ми перевірили: це працює, око чіпляється за такі зеленаві місця для автівок :) Отож, сподіваємося, це місце стане популярним серед власників електрокарів та тих відпочивальників, які по вихідних з’їжджаються до парку Відрадний, аби покататися на гіробордах.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− 4 = один