Запуск експериментальної ракети від НАУ! | Відрадний

Запуск експериментальної ракети від НАУ!

Експериментальна ракета

Експериментальна ракета

14 жовтня об 11:30 у полі за Ірпенем гурт космічних ентузіастів розпочне запуски експериментальної ракети 42 – апарату, сконструйованого любителями космічної тематики NAURocket. На цю подію запрошують всіх охочих – тих, хто матиме бажання і можливість самотужки дістатися до місця запусків самостійно і поводитися, відповідно до прохань організаторів.

Перший запуск ракети 42 відбувся 25 серпня цього року, і ось пристрій вже на порозі нових запусків. «Випробовуватиметься двопарашутна система рятування і GPS-маяк. Заготовлені три двигуни, має бути три вдалих польоти», – пише на своїй сторінці у Фейсбуку організатор випробувань Сергій Піпко.

Також він зазначає, що на запуски запрошуються усі охочі. «Правила поведінки: жодних спиртних напоїв, курити на відстані не менш ніж 50 метрів від ракетного обладнання, постійно контролювати своїх дітей»,  – пише він.

Останніми роками тема космосу все активніше піднімається на виставках, фестивалях, зустрічах любителів експериментальної техніки. Ентузіасти показують, наскільки цікавий та перспективний цей напрям. Отож, такого закону на підтримку космічної галузі https://apostrophe.ua/news/tag/%D0%9C%D0%B0%D0%BA%D1%81+%D0%9F%D0%BE%D0%BB%D1%8F%D0%BA%D0%BE%D0%B2 дійсно бракує! Сподіваємося, нове законодавство допоможе врегулювати спірні питання та дозволить приватним компаніям працювати у космічному напрямку!

Ну а нашим читачам нагадаємо, що організатори експериментальних запусків NAURocket – це, фактично, відрадненське об’єднання любителів ракетобудування, адже його організатори – Наукове товариство студентів, аспірантів, докторантів та молодих вчених нашого місцевого Національного авіаційного університету.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


2 − = один