Закинута школа №22: коли її відкриють? | Відрадний

Закинута школа №22: коли її відкриють?

22 школа у Києві

22 школа у Києві

На вулиці Суздальській, 10, між скверами, житловими будинками і приватним сектором, стоїть закинута школа №22. Її територія вже поросла деревами і кущами, а на шкільному подвір’ї оселилася зграя бездомних собак. Велична цегляна будівля простоює порожньою навіть попри те, що освітніх закладів на Відрадному бракує – як дитячих садочків, так і шкіл. Коли ж відновить свою роботу школа №22 у Києві? Чому її закрили і чому будівля стільки років стоїть «безхозною»? Ці питання ми поставили чиновникам через службу 1551, і ось які відповіді отримали.

Закинута школа на Суздальській

Закинута школа на Суздальській

* Середню загальноосвітню школу №22 у Києві, що на вулиці Суздальській, 10, закрили ще 1994-го року.

* Нову школу на тому ж місці – на Суздальській, 10 – запланували збудувати до 2025-го року. Це передбачає Стратегія розвитку м. Києва до 2025 року за сектором міського розвитку «Освіта» (цей документ затверджений рішенням Київради від 15.12.2011 № 824/7060).

* 2010-го року чиновники оцінили проект будівництва цього навчального закладу. Проектну документацію визнали такою, що відповідає нормативам будівництва. У цінах 2010-го року, вартість зведення школи складала 85 млн 625 тис. 900 грн.

* Солом’янська районна в місті Києві державна адміністрація надавала пропозиції до Програми соціально-економічного розвитку Києва на 2013 та 2014 роки щодо будівництва школи №22 на Суздальській. Проте враховуючи бюджет міста, ці пропозиції не були прийняті.

* Зараз для побудови освітнього закладу шукають інвесторів: школа №22 на Суздальській включена до переліку об’єктів, які потребують залучення інвестицій.

Вудочку закинуто, тож будемо сподіватися, що хтось із інвесторів зацікавиться побудовою освітнього закладу. Як свідчить досвід реконструкції садочку на Гарматній, інвестор все ж може знайтися, але ближче до виборів :) Окрім виборів, пришвидшити реконструкцію школи може забудова мікрорайону: нагадаємо, що вулицю Суздальську хочуть подовжити до Повітрофлотського проспекту, а на місці Кисневого заводу, очевидно, доволі скоро постануть новобудови.

Будівля біля школи

Будівля біля школи

До речі

Декілька років тому на сайті київських петицій з’явилася петиція від мешканки Відрадного Вікторії Яковлєвої під назвою «Відновлення школи №22 на вулиці Суздальській на Відрадному масиві (Пост-Волинський)».

«Вже понад 20 років 4-поверхова будівля школи №22 1950-х років побудови по вулиці Суздальській, 10 перебуває у покинутому стані: тут вибиті вікна, завалився дах. … Натомість наразі учні туляться у 2-поверховій будівлі дитячого садка по Відрадному проспекту, 36-В: тут вкрай мало приміщень, немає повноцінного стадіону – спортивний майданчик розташований просто у дворі житлових будинків. … Будівля школи №22 по вул.Суздальській, 10 має бути відновлена», – було сказано у петиції.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 + два =