Закрився автопарк, який обслуговував автобус №2 | Відрадний

Закрився автопарк, який обслуговував автобус №2

Автобусний парк

Автобусний парк

Сьогодні (13 вересня) в Інтернеті з’явилася інформація про те, що столичний автопарк №1 припинив свою роботу. Про це написали у групі «Транспорт Києва» у Фейсбуку знавці транспортної справи. Цей автопарк обслуговував і «двійку» – автобусний маршрут №2, який їздив з Київ-Волинського через Відрадний до Шулявської.

«Автопарк №1, кажуть, все – закрили на минулому тижні. Машини розійшлися між АП-5 і АП-2, – написав до спільноти Транспорт Києва експерт Костянтин Тихомиров. – Тепер я зрозумів, чому у вівторок бачив на Лівобережній автобус №7125 з табличками 87-го маршруту. Транспортна модель, кажете? Транспортна реформа, кажете? Буде нам реформа, ага. З остаточної заміни муніципального цивілізованого автобусу на чергову пачку рут. Така ось «Європа».

Отже, автобуси з автопарку №1 вже розподілили по інших автопарках Києва. Але на те, що нарешті відновлять роботу «двійки», особливої надії немає. Відрадний забудовується, мешканців мікрорайону стає все більше… Скоро введуть в експлуатацію житловий комплекс «Микитська Слобода», розташований як раз на маршруті автобусу №2, у недалекому майбутньому забудують територію Кисневого заводу, але чи поверне цей маршрут на дороги міська влада?..

До речі

Автопарк №1 був розташований у Києві на вул. Васильківській, 22. Кажуть, саме через цей ласий шматок землі його й закрили. Парк обслуговував такі маршрути: 1, 2, 5, 7, 12, 19, 20, 24, 27, 28, 39, 43, 43к, 43тр, 52, 54, 56, 69, 75, 78, 80, 91.

Фото з сайту eveningkiev.com

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


шість − = 1