Заходи культури на Відрадному: січень 2021 | Відрадний

Заходи культури на Відрадному: січень 2021

До 25 січня в Україні триває локдаун – карантин, під час якого не приймають відвідувачів заклади культури. Незважаючи на суворі обмеження, працівники цієї сфери продовжують планувати зустрічі, цікаві події та цікавинки на період «після локдауну». Роздивімося, що цікавеньке готують для нас бібліотеки Відрадного у січні!

Дитяча бібліотека у Києві

Дитяча бібліотека у Києві

25 січня у Бібліотеці сімейного читання імені Олеся Гончара, що на вулиці Шепелєва, відбудеться арт-комора «Світ Куїнджі». На цьому заході можна буде дізнатися щось нове і цікаве про художника Архипа Куїнджі – одного з найвизначніших митців України.

25 січня у тій же Бібліотеці імені Гончара можна буде відвідати виставку-мікс «Вікопомний бій під Крутами», адже наприкінці січня ми традиційно згадуємо про героїв Крут.

Від 26 по 30 січня подібний захід відбуватиметься й у бібліотеці імені Євгена Гуцала (це бібліотека на Добрузькій). Тут можна буде проглянути виставку-пам’ять «Крути: Подвиг і Трагедія».

27 січня – нова виставка у Бібліотеці імені Гончара: цього разу присвячена трагедії Голокосту. «Свіча пам’яті жертвам Голокосту» – таку назву матиме окрема книжкова полиця у книгозбірні.

28 січня у Бібліопідвальчику (Бібліотеці імені Лермонтова, що у дворі за піцерією Домінос на проспекті Відрадному) влаштують День інформування на тему «І біль, і сум, і вічна слава».

28 січня у Бібліотеці імені Гуцала відбудеться презентація книжок «Казки на всі часи», присвячена до70-річчю від дня народження Валерія Герланця.

30 січня дітлахам буде цікаво у Бібліотеці імені Гуцала, адже тут облаштують виставку книжок  «Світ пригод Всеволода Нестайка».

А може, читачі сайту знають про ще якісь цікаві культурні події на Відрадному? Розкажіть нам про них у коментарях, і ми поділимося цією інформацією з усім районом! :)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× вісім = 32