За кого голосувати на виборах 2015?
До місцевих виборів 2015 залишився лише тиждень: політики влаштовують все більше показухи, а виборці потихеньку дізнаються номери своїх округів і вишукують списки кандидатів. За кого голосувати на виборах 2015, ми вам не підкажемо :) Натомість пропонуємо перелік тих, кому віддавати свій голос вже точно не варто!
Хто не заслуговує на голоси виборців?
1. Політики, які фігурували в Партії регіонів, Комуністичній партії України, Опозиційному блоку та подібних структурах, ворожих для нашої держави.
2. Перебіжчики, які ще півтора року тому балотувалися до Київради від однієї партії, а зараз вже знайшли прихисток «під крильцем» іншої. Це стосується і молодих перспективних політиків, які продемонстрували непостійність своїх політичних поглядів.
3. Гречкосії! А також їхні різновиди: ті, хто роздають виборцям гроші (під виглядом матеріальної допомоги тощо), продуктові пайки, аптечки, окуляри, канцтовари для дітей, солодку вату, влаштовують безкоштовні забави саме перед виборами (як-от цьогорічна Покрова у Мамаєвій Слободі), встановлюють нові лавочки зі своїми «автографами», вішають нові поштові скриньки, змушують працівників Київавтодору вдягнути агітаційні жилетки під час планового ремонту доріг коштом міського бюджету тощо. Майже усі ці приклади, до речі, були зафіксовані останніми тижнями на Відрадному.

4. Ті, хто у списках є, але на окрузі зовсім не «подає голосу» (не ходить на зустрічі з місцевими мешканцями, не розповідає про себе у соцмережах).
5. Кандидати, які по-хамськи відповідають на коментарі виборців у соцмережах (тим більше, якщо їм роблять резонні зауваження).
6. Кандидати, які демонструють не надто високі аналітичні здібності (це також можна простежити у Фейсбуці). Один з таких кандидатів спитав у Фейсбуку: «А чий сайт vidradnyi.com – Солом’янської адміністрації?» Браво! :) На у якщо серйозно, то як керівну посаду може займати людина з такими низькими здатностями до аналізу?
7. Ті, хто заліплює своєю агітацією все місто і наповнює поштові скриньки безліччю друкованих матеріалів. Будьте певні, що після виборів вони розраховують «відбити» витрачені на рекламу кругленькі суми (не зарплатою чиновника, звісно).
8. Політики, які дозволяють своїм агітаторам розвішувати агітаційні оголошення у заборонених місцях (на парканах, стовпах), ставити агітнамети на газонах, псувати своїми рекламними конструкціями майно міста. Зокрема, на Відрадному один з агітаційних наметів біля Космо чіпляв свої стійки мотузкою до металевої сітки навколо стовпа, через що сітка зіпсувалася і частково здерлася зі стовпа.
9. Ті кандидати, які у своїй агітації до місцевих виборів розповідають про загальноукраїнські проблеми (обіцяють запровадити контрактну армію тощо). Схоже, вони просто людей за дурнів мають… Думають, ми не знаємо, що у київській мерії такі питання не вирішуються.
10. Немісцеві кандидати. Хочеться, щоб київські проблеми вирішували люди, які хоча би 5 останніх років живуть у цьому місті.
А як ви гадаєте, за кого слід голосувати на цих виборах 2015? Ви визначилися і з кандидатом у мери, і з партією, представник якої потрапить до Київради?
*Фото з сайту acuma.org.au
(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.
А ще сьогодні подивилась черговий номер “Солом’янки”, це просто жах – суцільна агітка, надрукована за гроші місцевого бюджету. Навіть якби до цього думала голосувати за “Солідарність”, після такого б передумала.