З Індустріального мосту просять прибрати маршрутку | Відрадний

З Індустріального мосту просять прибрати маршрутку

150 маршрутка

150 маршрутка

Кожного буднього дня відрадненці, які виїжджають у бік центру міста через вулицю Борщагівську, стикаються з неприємним дорожнім явищем. Автівки на Борщагівській стоять у заторі через нагромадження мікроавтобусів 150-го маршруту на Індустріальному мості. Замість звичайної зупинки, це місце використовують, як кінцеву стоянку маршруток! Одній мешканці Києва набридло бачити ту саму картину щодня: вона написала скаргу до контактного центру 1551, доповнивши її ілюстраціями місця стоянки та пропозиціями з вирішення цієї проблеми.

Зупинка на Індустріальному мості

Зупинка на Індустріальному мості

«Абсолютно кожного дня величезна кількість людей стоїть у пробці через зупинку, а точніше стоянку маршрутних таксі №150 НА Індустріальному мості, що суперечить правилам дорожнього руху, тим більше, що в місці зупинки на мості немає кишені для зупинки громадського транспорту, – розповідає скаржниця. – Місце стоянки автобусів так само незручне тим, що розташоване на виїзді прилеглої дороги (заїзд з вкрай жвавої дороги по вул. Вадима Гетьмана, на вул. Борщагівській), автомобілі змушені порушувати правила і виїжджати відразу в середній ряд, оскільки правий ряд зайнятий автобусами. Це змушує потік, який рухається прямо по вул. Борщагівській сповільнюватися, а то й зовсім зупинятися: без зупинки рухається тільки ОДИН лівий ряд».

Відтак, скаржниця пропонує позбавити весь район від щоденного годинного стояння у заторі. На її думку, це можна зробити шляхом перенесення стоянки маршрутних таксі з Індустріального мосту або хоча би створення кишені для них. «Зупинка цього маршруту як під мостом, так на мості може залишитися, але змусьте їх СТОЯТИ в іншому, дозволеному місці! – відзначає небайдужа киянка. – Впевнена, вирішення глобальних проблем великого міста лежить в методичному вирішенні дрібних огріх. Беріть же приклад з Європи, на яку хочете бути схожі!»

Номер звернення у контактному центрі – Ч-799. Якщо ви вважаєте так само, як автор цієї скарги, підтримайте її, написавши й своє звернення до мерії!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять − = 3