З Гарматної можуть їздити гібридні автобуси Volvo | Відрадний

З Гарматної можуть їздити гібридні автобуси Volvo

Міський автобус Volvo б у

Міський автобус Volvo б у

Вже кілька днів Києвом їздять нестандартні міські автобуси Volvo: місцеві мешканці помітили комфортабельний транспорт, що прибув до нас з Європи. Цілих 13 б/ушних автобусів закупив приватний перевізник Транс-Сіті, аби замінити ними тісні маршрутки. Нам вдалося дізнатися подробиці цієї чудової новини.

Маршрутні автобуси старого зразку досі їздять Києвом лише з однієї причини: цьому незручному й небезпечному транспорту з року в рік допомагають вигравати конкурси чиновники різних рівнів. Однак так буде не завжди: щороку вимоги до транспортних засобів стають все серйознішими. Маршрутки потихеньку ставатимуть якіснішими: просторішими, з місцями для маломобільних пасажирів, безпечнішими.

Автобуси Вольво у Києві

Автобуси Вольво у Києві

Отож, поставши перед необхідністю оновити автопарк, перевізник Транс-Сіті вирішив обігнати конкурентів. Він закупив у Європі вживані, але дуже якісні міські автобуси марки Вольво. Ці транспортні засоби відповідають сучаснішим вимогам щодо якості і безпеки.

Поки що остаточно не відомо, на якому саме маршруті курсуватимуть нові-старі автобуси: перевізнику з цим автопарком ще слід виграти конкурс. Проте ми вже знаємо, що у його плаах – пустити Вольво на солідний «шматок» Києва: маршрут об’єднає вулицю Гарматну та житловий масив Троєщина. Відтак, автобуси Вольво їздитимуть повз Шулявську, Дорогожичі та Почайну.

Перевізник Транс-Сіті маршрути

Перевізник Транс-Сіті маршрути

Про перевізника відомо те, що він зараз обслуговує маршрути №205, 599 та 600. Жоден з них не їде на Троєщину, отож очевидно, що закупка автобусів була здійснена під інший, новий маршрут транспорту.

Тішить, що придбані автобуси – ще й відносно недорогі, завдяки тому, що вже мають певний пробіг. Вживаний автобус Вольво коштує близько 13 тис. євро, у той час як новий, але не дуже зручний мікроавтобус «Атаман» (такий, як на маршруті 14 МТ з Відрадного на Лук’янівську) – близько 70 тис. дол. Здається, купівлю б/ушних Volvo можна вважати вигідною справою.

Інформація про 13 закуплених для Києва автобусів Вольво

Інформація про 13 закуплених для Києва автобусів Вольво

Ось, що наразі відомо про 13 міських автобусів Вольво, закуплених перевізником Транс-Сіті:

-        Усіх їх купили у червні 2021 року;

-        Усі вони – гібриди, тобто, підлаштовані під дизель або електрику;

-        Частина автобусів – білі, а частину вже пофарбували у стандартний колір для київського транспорту – жовтий;

-        Усім цим автобусам вже надали державні номери України;

-        Всередині ці автобуси мають більш-менш стандартний для нас вигляд: жовті поручні, рябенька оббивка;

-        У Києві в цих автобусів можуть бути певні проблеми: і з обслуговуванням, і з сертифікацією (усе – через те, що це – гібридний транспорт);

-        У таких автобусах може бути душно, адже вони розраховані на кондиціонери і мають замало відсувних кватирок. У наших умовах кондиціонери часто не працюють (або це обладнання взагалі демонтоване) і покладаються лише на відчинені кватирки.

Гібридний міський автобус Volvo салон

Гібридний міський автобус Volvo салон

Як би там не було, вітаємо рішення перевізника закупити зручніші автобуси для Києва. Сподіваємося, цей приклад наслідуватимуть й інші перевізники, і сфера приватних пасажирських перевезень у Києві нарешті позбудеться тісних і небезпечних маршруток!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


6 × = п'ятдесят чотири