Ювелірні магазини на Відрадному | Відрадний

Ювелірні магазини на Відрадному

Ювелірні прикраси

Ювелірні прикраси

Для того, аби купити прикраси у Києві, не обов’язково їхати до центру міста: ювелірні магазини на Відрадному також не поступаються асортиментом та якістю виробів! Звісно, подібних точок торгівлі у нашому районі значно менше, аніж ломбардів, але ювелірні підприємці все же не дають пітьмі поглинути Відрадний :) Давайте подивимося, де у нас можна купити прикраси для себе та своїх близьких!

1. Ювелірний магазин «Zbird», бульв. Вацлава Гавела, 8, корпус 4. Це не просто магазин, а ще й виробник ювелірних виробів. Отож, тут ви можете побачити широкий асортимент прикрас: каблучки, кулони, браслети, сережки власного виробництва, які відрізняються не лише естетичністю та елегантністю, а й відповідають високим нормам якості.

2. Ювелірний магазин «585», вул. Вадима Гетьмана, 38. З назви магазину зрозуміло: тут у повазі – золото найвищої якості! Також тут можна стати власником чи власницею найвідоміших видів прикрас: підвісок, хрестиків, каблучок, весільних каблучок, браслетів тощо.

3. Ювелірний інтернет-магазин «Barracuda», бульв. Вацлава Гавела, 4. Тутешні продавці систематично готують для покупців цікаві акції і знижки: наприклад, 20% знижку на всі прикраси у День народження, 20% знижку для тих, хто святкує 30-річчя Весілля. Крім того, у цьому магазині можна купити подарунковий сертифікат номіналом від 500 до 5000 грн та презентувати його, як подарунок.

4. Комісійний ювелірний магазин «999», вул. Миколи Василенка, 21. Статус магазину каже сам за себе: шукати у ньому ексклюзивні дорожезні прикраси – марно. Проте підібрати щось недороге й таке, що вже було у вжитку, цілком реально: якщо ви – людина не забобонна, у «999» можете обрати ланцюжки, каблучки та інші прикраси.

5. Магазин біжутерії «Dark Gold», бульв. Вацлава Гавела, 18, торговельний комплекс «Відрадненський». Це – не стандартний ювелірний магазин із золотом та сріблом найвищої проби. Тут на вас чекають неймовірної краси біжутерні вироби – прикраси, які личитимуть будь-якій жінці, і в той же час, не коштуватимуть всіх грошей світу.

6. Магазин годинників, бульв. Вацлава Гавела, 18 торговельний центр «Відрардненський». Тут можна підібрати годинник на подарунок – як «солідного» стилю, так і молодіжного. А загалом, якщо ви шукаєте швейцарський годинник, оберіть на сайті Chrono 10:10 http://chrono1010.com/watches один з гарних варіантів!

7. Ювелірний магазин в Еко-Маркеті, вул. Миколи Голего, 7. Невеличка торговельна точка з найнеобхіднішими (= з найпоширенішими) видами прикрас. Терміново шукаєте подарунок близьким людям? Зазирніть до цього магазину!

А які ще ювелірні магазини на Відрадному ви знаєте? Будемо вдячні вам за доповнення і коментарі!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять + = 12