Юридична адреса на Відрадному | Відрадний

Юридична адреса на Відрадному

Віртуальний офіс на Шепелєва

Віртуальний офіс на Шепелєва

Ми знайшли у нашому районі великий віртуальний офіс – місце, де зареєстровано одночасно багато компаній. Це житловий будинок за адресою вулиця Шепелєва, 6, частина якого переобладнана під кав’ярню та піцерію. Власне, саме на вході до цих закладів громадського харчування й висить дошка з переліком фірм, зареєстрованих за цією адресою. У переліку – кілька десятків підприємств, які офіційно мають тут офіс. Давайте розберемося, що таке віртуальний офіс і для чого підприємству потрібна юридична адреса.

Завдяки сучасним технологіям зараз можна працювати з будь-якою точки планети. Навіть якщо ви працюєте у рідному місті, для цього не обов’язково їздити до офісу: безліч спеціальностей витримують роботу з дому, і карантин це підтвердив. Водночас, для бізнесу необхідно мати юридичну адресу http://juradres.com.ua/з кількох причин:

1. По-перше, для зв’язку з податковою службою. Потрібна адреса, зафіксована у документах, аби податкова могла перевіряти діяльність підприємства.

2. По-друге, бізнесу потрібна адреса для листування. І мова йде не лише про зворотний зв’язок із клієнтами, а й про судові позови чи інші можливі повідомлення.

Орендувати цілий офіс для одного працівника або для компанії, яка працює поза межами одного приміщення, зовсім недоцільно. Відтак, існує послуга з оформлення юридичної адреси через посередника, який має перелік перевірених адрес та може допомогти з оформленням.

Кому може знадобитися оформлення юридичної адреси через посередника?

-         Представництвам іноземних компаній, що представлені в Україні дуже малою кількістю співробітників, які працюють з дому;

-         Фрілансерам (численним айтішникам, перекладачам, копірайтерам, набірникам текстів, художникам, майстрам ремесел тощо);

-         Компаніям, які діють у кількох регіонах України і не мають одного сталого офісу;

-         Компаніям, які надають послуги на виїзді (наприклад, кайтеринг, клінінг, сервіси з ремонту).

Оформлюючи юридичну адресу, представник такої компанії має впевнитися, що йому будуть надані і супутні послуги, адже справа ця – не безкоштовна. Серед супутніх послуг – супровід компанії під час візитів податківців, доставка поштової корепонденції, табличка з назвою компанії на дверях і так далі, залежно від потреб бізнесу. Крім того, дуже важливо, щоб саме на місці юридичної адреси постійно (на випадок перевірок) зберігався договір оренди або суборенди офісу та відповідна копія свідоцтва про право власності.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять × 4 =