Ярмарки на Відрадному | Відрадний

Ярмарки на Відрадному

Улюблені продовольчі ярмарки нашого району

kondyterski vyroby

Вже кілька років у столиці існує гарна традиція проведення продовольчих ярмарків у різних районах міста. Ярмарки відбуваються, зазвичай, у п’ятницю, суботу чи неділю. Розташовуються вони за різними адресами: сьогодні на одній вулиці, завтра – на іншій, через кілька кварталів. На ярмарках можна купити різноманітні продукти харчування за гуртовими цінами. Звісно, є серед продавців і ті, які завищують ціни, проте найчастіше у торгових наметах продаються продукти, дешевші ніж на ринку чи в магазині.

Що купити на районних ярмарках?

 

1) Овочі, фрукти, ягоди (бувають навіть мочені кавуни)

2) М’ясо (яловичина, свинина, баранина, курятина, домашні кури, кролики, індички, перепілки), сало

3) Рибні продукти (копчена риба, свіжоморожена і в’ялена)

4) Кондитерські вироби (булочки, тістечка, торти, печиво), хоча будьте уважні – хліб продається далеко не на всіх ярмарках

5) Консерви рибні, м’ясні, овочеві (мешканці Відрадного дуже хвалять рибні і м’ясні консерви, які продають чоловіки з Росії)

6) Італійські продукти (макарони, лазанья, соуси, кетчупи, консервовані помідори, тунець, різні види сирів, кава)

7) Мед та продукти бджільництва

8) Молочні продукти (недорогі глазуровані сирки!)

9) Яйця (фабричні і домашні)

10) Сухофрукти і горішки.

Зазвичай, сільськогосподарські ярмарки займають велику площу – заради їхнього проведення перекривають одну чи навіть дві вулиці. Тож плануючи поїздку громадським транспортом, обов’язково дізнайтеся, чи не відбуватиметься у вашому районі того дня продуктовий ярмарок. Якщо відбуватиметься – може бути, що транспортні марш тури зазнають певних змін.

На Відрадному час від часу проводять ярмарки за такими адресами: вулиця Героїв Севастополя та проспект Космонавта Комарова.

Продовольчі ярмарки – непогана альтернатива ринкам, адже тут можна придбати свіжі продукти харчування, а також домашню продукцію і недорогу їжу. Відвідуйте ярмарки на Відрадному і розповідайте у коментарях, які саме продукти вам вдалося купити за найвигіднішою ціною!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


1 коментар до “Ярмарки на Відрадному”

  1. [...] 13 квітня співпав із проведенням продовольчого ярмарку на Відрадному. Та, поторгувавши на Героїв Севастополя, торговці [...]

Напишіть відгук


+ 3 = сім