Як здати машину в автоломбард? | Відрадний

Як здати машину в автоломбард?

Як здати машину в автоломбард?

Як здати машину в автоломбард?

У Києві все активніше розвивається мережа автоломбардів – закладів, у яких достатньо швидко можна отримати велику суму грошей під заставу власного авто. Усі учасники угоди мають свої ризики і вигоди, проте саме цей вид ломбардів виручає, коли терміново потрібні гроші. Давайте розглянемо, як здати машину в автоломбард і що для цього потрібно.

Що таке автоломбард і як він працює?

Автоломбард працює за таким принципом:

- До послуг автоломбарду може звернутися власник автомобілю, якому терміново потрібні гроші у кредит;

- Проводиться спеціальна оценка автомобиля под залог для того, щоб визначити, на яку суму зможе розраховувати клієнт ломбарду;

- Автоломбард оголошує, яку суму коштів може видати клієнтові у кредит і під які відсотки. Зазвичай, тіло кредиту складає до 90% вартості автівки. Якщо ж говорити про відсотки, то вони доволі високі, адже такий кредит вважається швидким та немаленьким: 0,2%-0,3% на день, якщо кредит береться більш як на три тижні. Зазвичай, авто кредити за тривалістю не перевищують 6 місяців, адже в іншому випадку вони стають надзвичайно невигідні;

- Клієнт надає автоломбарду усі необхідні документи (власний паспорт, довідку про привласнення ідентифікаційного номеру, документи на машину, автоцивілку, а якщо автівка була набута у шлюбі і вважається спільною власністю з дружиною чи чоловіком – ще й свідоцтво про шлюб, паспорт і довідку про привласнення ідентифікаційного номеру дружині або чоловікові) та підписує угоди про позику і заставу;

- Автоломбард приймає машину на свою стоянку, яку зобов’язується охороняти та контролювати за допомогою відеонагляду;

- Клієнт отримує кредитні кошти та починає сплачувати відсотки за цим кредитом;

- По закінченні дії договорів клієнт, що повністю розрахувався з автоломбардом, забирає своє авто назад. Якщо ж розрахуватися йому не вдається, автоломбард продає автівку, а різницю між вартістю машини та сумою боргу передає клієнту.

Автоломбард: які є ризики та вигоди?

Ризики для автоломбарду: клієнт може «підсунути» викрадене авто, машину після аварії тощо.

Ризики для клієнта автоломбарду: вчасно не розрахувавшись із ломбардом, можна залишитися й без автівки.

Вигоди для автоломбарду: добре перевіривши автомобіль, можна бути спокійним, що з такою заставою клієнт точно розрахується з ломбардом і вчасно погасить кредит.

Вигоди для клієнта автоломбарду: швидкі гроші, які зазвичай можна отримати вже через кілька годин після звернення до автоломбарду.

Оформлення кредиту в автоломбарді

До такої процедури, як оформлення кредиту в автоломбарді, треба підійти з усією серйозністю, адже на кону – ваше авто. Юридично ця «операція» оформлюється у вигляді двох договорів, завірених нотаріусом:

- договір про позику (власне, про те, що клієнт бере у ломбарді кредит);

- договір про заставу (документ про те, що клієнт надає ломбарду своє авто у якості застави).

- також задокументованим має бути акт прийняття та передачі автомобіля.

Стосовно ж способу видачі грошей в автоломбарді, то він залежить від побажань клієнта та можливостей ломбарду: або готівкою, або банківським переказом.

Цікаво почитати у коментарях, чи зверталися наші читачі до послуг автоломбардів і як би вони охарактеризували цей досвід. Отож, чекаємо на коментарі!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три + 7 =