Як зареєструвати СПД у Солом'янському районі? | Відрадний

Як зареєструвати СПД у Солом’янському районі?

Бізнес. Фото з сайту blog.taigacompany.com

Бізнес. Фото з сайту blog.taigacompany.com

Ви – фахівець своєї справи, і хочете піти у «вільне плавання», покинувши шефа й колег по роботі? Або, навпаки, мрієте «зав’язати» з роботою, якою займалися останніми роками, й хочете поринути в іншу галузь? Якщо ви дозріли до власного, хай і невеличкого бізнесу, значить, пора реєструвати СПД або ФОП! Про те, як зареєструвати СПД у Солом’янському районі Києва, ми зараз і розкажемо.

Що таке СПД? Це абревіатура від «суб’єкт підприємницької діяльності».

Що таке ФОП? Тут також все просто: це – фізична особа-підприємець.

Що обрати краще – СПД чи ФОП? Це ви маєте вирішити самостійно: спираючись на власне розуміння майбутньої справи або консультації фахівців. Професійний юрист зможе розповісти вам про тонкощі податкового законодавства, які торкнуться кожної з цих форм підприємництва. Проте і ФОП, і СПД реєструються за однаковим алгоритмом в органах районної влади. ВИ також можете звернутися до spektor.ua і не мати зайвих клопотів з реєстрацією!

Де можна зареєструвати СПД і ФОП у Солом’янському районі Києва?

1. По-перше, зареєструватися треба у Відділі державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців Солом’янської районної державної адміністрації. Ось адреса цього відділу: Київ, проспект Повітрофлотський, 4).

2. По-друге, треба стати на облік суб’єкта підприємницької діяльності. Це роблять у Державній податковій інспекції у Солом’янському районі м. Києва. Адреса установи: Київ, вул. Смілянська, 6).

3. По-третє, треба стати на облік суб’єкта підприємницької діяльності ще до однієї установи – Управління Пенсійного фонду України в Солом’янському районі м. Києва (Київ, пров. Західний, 4, а також вул. Керченська, 5А).

4. По-четверте, треба стати на облік (зареєструватися) суб’єкта підприємницької діяльності та подати документи на отримання довідки статистики в Управлінні статистики у Солом’янському районі м. Києва. Ось адреса установи: Київ, проспект Повітрофлотський, 40А).

5. По-п’яте, треба отримати печатку. Нещодавно Верховна Рада України скасувала обов’язковість використання печатки, тож чи потрібен вам цей пункт – краще уточніть у районній адміністрації.

СПД або ФОП реєструються протягом 3-5 днів (звісно, робочих).

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


9 − п'ять =