Як відкривався магазин АТБ | Відрадний

Як відкривався магазин АТБ

Лототрон біля АТБ

Лототрон біля АТБ

7 березня о 10 годині ранку, як ми й анонсували, новий магазин АТБ на проспекті Відрадному відчинив свої двері для відвідувачів. Приміщення одразу заповнили десятки місцевих мешканців: хтось хотів розвідати цінову політику торговельної точки, хтось – скупитися на вихідні, а хтось розраховував на знижки та акції на честь відкриття.

Розіграші для покупців тут дійсно були: достатньо було купити у магазині товарів на 100 грн, щоб взяти участь у лотереї з цінними подарунками. Загалом, весь магазин був заповнений відвідувачами і численними працівниками АТБ – охоронцями та продавцями. Те, що ми побачили в магазині, просто не порівняти з його безлюдним попередником – магазином Великий.

Проте під час перших відвідин АТБ ми побачили й певні недоліки магазину.

1. Дуже вузький вхід. З вхідними дверима все гаразд, та й приміщення біля дверей доволі просторе. Але вертушка, крізь яку має пройти кожен відвідувач, надто маленька. Немає окремої великої рами, через яку можуть заїжджати дитячі візочки (як, наприклад, у Форі). При цьому, охоронці просять жінок з візками заїжджати до торговельної зали через каси. Добре, якщо на касі немає черги, але в іншому випадку заїзд з візочком стає проблематичним. А це одразу відмітає з магазину велику частину відвідувачів – мам з візками.

2. Проблеми з цінниками. При нас у магазині АТБ виникла така ситуація: жінка поклала до свого кошика одну цибулю-порей, на ціннику біля якої було написано «26,89 грн». На касі їй повідомили, що тут щось незрозуміле: це має бути ціна за 1 кг цибулі, але касовий апарат вибиває, наче це ціна за 1 шт. Ситуацію розбирали касири та охоронці, і врешті хтось із менеджерів повідомив, що на ціннику зазначена ціна за 1 кг. Проте з автоматикою тут впоратися не змогли – вона й надалі «видавала», що 26,89 – це ціна за 1 стебло цибулі. Незважаючи на те, що стеблини на прилавку лежали ну зовсім різного розміру і ваги. Жінці запропонували повернути цибулю, адже техніка відмовлялася працювати правильно. Натомість, споживачка попросила ясніше подавати покупцям інформацію, друкуючи на цінниках «кг» або «шт».

Сподіваємося, найближчим часом керівництво АТБ на Відрадному виправить ці негативні моменти!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


два + = 8