Як продати машину б/у в Києві? | Відрадний

Як продати машину б/у в Києві?

Стара машина на Відрадному

Стара машина на Відрадному

Ви успадкували стареньку автівку або вирішили позбутися б/ушної машини перед купівлею нової? Що ж, тоді тримайтеся! Адже продати машину б/у в Києві не так вже й просто. Перевіривши технічний стан автомобіля та почистивши його салон для більш «вітринного» вигляду, вам треба буде взяти за найбільш марудний етап цієї справи – власне, за сам продаж машини. Тут у нас є для вас кілька варіантів розвитку подій :)

Яким чином можна продати авто у Києві?

1. Продаж автівки знайомим. Найкраща угода – з друзями або знайомими! А ще краще – з тією людиною, яка «каталася» у вашій автівці у якості пасажира і повністю довіряє вашим словам про стан авто. Щоправда, багато хто намагається уникнути фінансових стосунків з кимось зі знайомих, щоб дружбу не псували борги або образи за відмову надати знижку. У будь-якому випадку, продати машину товаришу – надійніше, ніж незнайомцю з автобазару.

2. Продаж машини на авторинку. Цей спосіб продажу можна назвати ефективним, якщо ви потрапите у потрібне місце у потрібний час. Інакше ваша автівка простоїть на ринку тривалий час без результату. Крім того, автомобілісти відзначають, що продаж машини через ринок – найбільш ризикований: тут запросто можуть і документи підробити, і навіть угнати авто. Та й у наш час цей вид продажу відходить у минуле, адже «на арену» виходять онлайн-оголошення!

3. Продаж в Інтернеті. Дощок оголошень в Інтернеті вже більше, ніж достатньо: тут є і місцеві київські, і всеукраїнські… Та й завжди можна дати оголошення до локальної відрадненської групи у соцмережах, попередньо узгодивши цей момент з адміністратором. Спробуйте також і альтернативний варіант: дізнатися цікаву інформацію про VIN код – індивідуальний «пароль» кожного автомобіля.

4. Табличка про продаж на машині. У вік цифрових технологій це виглядає дивно, але подекуди на столичних вулицях ще можна зустріти таблички «Продам» з номером телефону за склом якоїсь автівки. Пряма реклама все ж залишається досить дієвою! Хоча є у цьому способі продажу одна «прикрість»: машина може швидко зникнути з «горизонту», а ймовірний покупець не встигне запам’ятати контакти продавця.

5. Обмін машини. Це, щоправда, не продаж, але також популярний спосіб позбутися старенької автівки та отримати за неї певні блага. Найчастіше оголошення про подібний бартер можна зустріти на електронних дошках оголошень: тут взамін на автомобіль просять простеньку земельну ділянку в області або різноманітні прилади. Буває й навпаки: хтось хоче обміняти стареньку хату на авто у гарному стані.

А вам який з цих способів продажу автівки здається найбільш реальним і вдалим?

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


п'ять × = 30