Як отримати картку киянина? | Відрадний

Як отримати картку киянина?

Оголошення про картку киянина

Оголошення про картку киянина

Картка киянина – дуже зручна річ для пільгових категорій населення. Її оформлюють пенсіонери, які мають пенсію до 1500 грн. За допомогою цієї картки можна отримати пільги на ліки, їздити у транспорті тощо. Зараз у Солом’янському районі можна отримати картку киянина за двома адресами, тож черга на отримання картки зменшилася вдвічі.

Для мешканців Відрадного та інших людей, які мешкають у колишньому Жовтневому районі Києва (більше 10 років тому у Києві злили два райони – Жовтневий та Залізничний – в один, Солом’янський), картку киянина можна оформити за адресою: вул. Гарматна, 29. Там розташоване управління праці та соціального захисту населення Солом’янської райдержадміністрації. Прийомний час для громадян – з 8:00 до 20:00 в будні дні (без обіду) та в суботу з 9:00 до 13:00.

Стосовно ж мешканців колишнього Залізничного району, то їхня частина Управлінні праці та соціального захисту населення Солом’янської райдержадміністрації розташоване за адресою: пр. Повітрофлотський, 40. Години прийому ті самі – з 8:00 до 20:00 в будні дні (без обіду) та в суботу з 9:00 до 13:00.

Окрім картки киянина, в цих установах оформлюють різноманітні пільги інваліди, пенсіонери та матері (зокрема, виплати на дитину). На жаль, управління праці та соціального захисту ніяк не може впорядкувати прийом громадян: попри запис, всі категорії громадян стоять у живій черзі до одного кабінету. Тож якщо ви збираєтеся оформити картку киянина, запасіться часом та терпінням. Також бажано взяти з собою розкладний стілець, адже чекати в черзі доведеться кілька годин.

Хто може оформити картку киянина?

- пенсіонери з пенсією до 1500 грн

- ветерани війни

- ліквідатори та постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС

- діти війни

- ветерани праці

- інваліди

- отримувачі соціальних допомог та компенсацій.

Документи для оформлення картки киянина

Щоб отримати картку, вам потрібно взяти з собою:

1) паспорт (1, 2, 11 сторінки) – 2 копії

2) ідентифікаційний код – 2 копії

3) пільгове посвідчення (ветерана війни, ветерана праці, діти війни, звичайне пенсійне посвідчення).

Дізнатися деталі отримання картки киянина та записатися на прийом ви можете, зателефонувавши за номерами: 456-58-79, 456-66-45, 207-39-12, 245-19-99.

До речі

Зараз у Солом’янському районі зареєстровано більш як 12 тисяч власників картки киянина.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


3 коментарі до “Як отримати картку киянина?”

  1. [...] закладах та інших видів соціальної підтримки. Отримати картку киянина можна, звернувшись до районного управління праці та [...]

  2. [...] ліки зі знижкою власники картки киянина в цій аптеці поки що не зможуть, адже новий аптечний [...]

  3. Павло коментує:

    Здивований тим що стара часто дуже хвора людина повинна ходити і шукати де зробити 2копії з оригіналів своїх документів та приносити в “собез” де сидять за дверима з написом “копії не робимо” біля такої ж копіювальної машини “кров з молоком” працівниці.Невже “собез” така вже дуже бідна “конторка” щоб морочити голову людям подібними вимогами.Також викликає здивування строк підготовки картки аж 21 день.Раніше коли рекламували
    це міроприємство строк був 2-3 доби.І нарешті цікаво знати для чого вимагають копії індентифікаційного коду?
    Юристи здивовані такими вимогами.Якщо ці копії попадають в “нечисті руки” любий пенсіонер гарантовано може залишитись без квартири і будь чого.

Напишіть відгук


вісім + 1 =