Як на Героїв Севастополя встановлювали нові стовпи | Відрадний

Як на Героїв Севастополя встановлювали нові стовпи

Ця сталося: на вулиці Героїв Севастополя (уздовж тротуарів з боку головного входу до парку Відрадний) встановили нові ліхтарні стовпи. Старі, при цьому, більш тижня «прикрашали» краї тротуарів, але ввечері 15 листопада їх таки прибрали. Отож, які роботи і для чого були проведені на замовлення «Київміськсвітло» у цьому шматочку нашого району? У нас є відповіді на ці запитання + кілька свіжих фотографій.

Як ми вже зазначали кілька днів тому, капітальний ремонт мереж зовнішнього освітлення на Героїв Севастополя проводять на основі тендеру, що відбувся завдяки системі «Прозорро». «Київміськсвітло» затіяло ці масштабні роботи, аби замінити старі ртутні ліхтарі новими – світлодіодними. Відтепер, переконані освітлювачі, з двох боків вулиці світитимуть більш економні та екологічні світильники. Тому мешканцям старих будинків і новобудови на цій вулиці пощастило: не кожен куточок Відрадного може похвалитися такими новаціями! А от якщо ви надумаєте квартиры во Львове купить то неодмінно оберіть помешкання саме у житловому комплексі із сучасним освітленням!

Отже, 15 листопада ми (а також маленькі непосидюхи району, які прискіпливо вивчали роботу ніколи не баченої техніки) стали свідками монтажу нових ліхтарних опор та вивезення старих стовпів.

Новий ліхтарний стовп

Новий ліхтарний стовп

Уздовж тротуарів курсувала довга вантажівка з новими стовпами у кузові. У самому кінці кузова був закріплений кран, яким керував окремий працівник.

Встановлення стовпа

Встановлення стовпа

На стовп накидали металевий ланцюг, піднімали його у повітря та ставили на підготований фундамент для опори.

Кріплення ліхтарного стовпа

Кріплення ліхтарного стовпа

Потім стовп кріпили до овнови міцнезними гвинтами великого розміру і рушали далі – встановлювати інший стовп.

Старий ліхтарний стовп

Старий ліхтарний стовп

А потім, їдучи назад вже у темряві, у кузов тієї ж вантажівки складали старі стовпи. Загалом, вся робота зайняла приблизно 3 години.

Які вимоги були виставлені до постачальників ліхтарних стовпів? Трошки «попорсавшись» у документах, ми знайшли певні критерії, за якими обирали переможця тендеру з цих ремонто-освітлювальних робіт. Обійти ці вимоги не можна було, адже тоді тендер на «Прозорро» би просто не відбувся. Ліхтарні стовпи, встановлені на вулиці Героїв Севастополя:

- мають гарантію мінімум 15 років;

- мають зовнішній захисний шар, утворений способом гарячого цинкування (тому стовпи виглядають такими світло-сріблястими);

- встановлює ці стовпи «Домобудівний комбінат – 7» – підрядна організація, яка виграла тендер від «Київміськсвітла».

Отож, наступний крок у рамках масштабного ремонту мережі освітлення на Героїв Севастополя – встановлення світильників на опорах (стовпах). Після цього нову освітлювальну систему можна буде підмикати та користуватися за призначенням!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


три × = 27