Як можна возити дитину в машині? | Відрадний

Як можна возити дитину в машині?

Дитяче автокрісло

Дитяче автокрісло

На дворі – третє тисячоліття, отож люди стають все більш і більш мобільні. Не дивно, що особливу увагу нині приділяють безпеці маленьких пасажирів – дітей, які подорожують за кордон або просто пересуваються містом разом зі своїми батьками. Возити дитину в машині без автокрісла відповідного розміру в наші дні – моветон і безвідповідальність, адже спеціальні сидіння покликані вберегти малят так само, як паски безпеки – дорослих людей. Зробити перевезення дітей безпечними можна кількома шляхами, які ми зараз і перерахуємо.

1. Власна машина з автокріслом.

Найвигідніший і найзручніший спосіб потурбуватися про безпечні перевезення власної дитини – це, звісно, купівля автокрісла. Ви можете обрати будь-яку модель, яка вам сподобається та підійде за усіма вимогами й ціною. Крім того, ви власноруч надійно встановити автокрісло у своїй автівці, тому будете переконані у безпечності майбутніх поїздок. Проте не завжди це можливо: інколи автокрісло потрібне лише на пару днів, а інколи сім’я з дитиною не має наміру купувати й саму автівку. Для таких випадків підійдуть наступні варіанти.

2. Прокат автокрісла.

Сервіси з прокату дитячих автокрісел зараз діють майже в усіх районах Києва. Найзручніше їх шукати в Інтернеті: так ви отримаєте непоганий вибір та всю необхідну інформацію. Прокат автокрісел зазвичай коштує недорого – у межах 100 грн за одну добу. Але разом із цією оплатою треба залишити орендодавцю немалу суму застави – від 2 до 5 тис. грн. Отож, перед тим, як шукати подібний сервіс, переконайтеся, що у вас є стільки вільних коштів.

3. Якісна служба таксі.

Хоч Київ – і столиця великої державі у Європі, знайти у нашому місті таксі з автокріслом надзвичайно важко. Що й казати, якщо таксі найчастіше їздять навіть без банальних пасків безпеки! Водії на зауваження стосовно пасків хіба посміхаються, тому сподіватися на додатковий сервіс у вигляді дитячих автокрісел сподіватися не виходить. Натомість, серед сімейних людей все популярнішими стають дорогі, але безпечні служби таксі, які пропонують таку послугу. Наприклад, диспетчери таксі «Уклон» можуть пошукати у своїй базі авто із дитячим сидінням, якщо ви зателефонуєте заздалегідь. Ще більш друнім для сімей з дітьми є «Оксі-таксі», послуги котрого здійснюють на електрокарах. Додаткова послуга «автокрісло» коштує в «Оксі-таксі» 60 грн – цю суму додають до базової ціни поїздки, що так само є дещо дорожчою за поїздки на інших таксі.

4. Батьківське таксі.

Загалом, ситуація із безпечними перевезеннями дітей для тих сімей, що не мають авто, у Києві плачевна. Відтак, батьки починають потроху об’єднуватися в ініціативні групи, щоб вирішити цю проблему. У Фейсбуку вже півроку існує група «Батьківське таксі 0+», покликана допомагати автовласникам і тим, хто прагне знайти таксі з автокріслом, знайти одне одного. Механізм такий: якщо вам треба знайти автівку з дитячим сидінням, ви просто розміщуєте у цій групі пост з описом куди, коли і з дитиною якого віку вам треба їхати. І незабаром отримуєте пропозиції від водіїв (зазвичай також сімейних людей з дітьми) з розцінками на поїздку.

Ініціатива «Батьківське таксі 0+» лише розвивається, тому водіїв там поки що малувато. Отож, якщо ви маєте авто з автокріслом, хочете підзаробити та разом з тим допомогти іншим сім’ям, долучайтеся до групи!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

* Фото з сайту amazon.com

***

Подяка:

Купити якісні дитячі візочки можна ось тут https://avtopapa.ua/baby-carriages/ у магазині Avtopapa! Крім того, саме там ви знайдете гарний вибір автокрісел для безпечних поїздок з дитиною!

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


1 × два =