Як користуватися поштоматом Meest Express: інструкція | Відрадний

Як користуватися поштоматом Meest Express: інструкція

По всій Україні зараз активно росте мережа пошто матів різних служб доставки та магазинів. І звісно, найактивніше такі новації розвиваються у Києві. Звернулася до поштоматів і служба доставки Міст Експрес: ці комірки стають все більш популярними. На прикладі одного з таких відділів на Відрадному розгляньмо, як користуватися поштоматами Meest Express.

Почнемо з того, що Міст Експрес – перша поштова служба України, яка спровадила відправлення посилок з поштоматів. Розетка та Нова Пошта на той момент вже мали свої поштомати, проте з них можна було лише забирати товар, але не надсилати. Наприкінці 2020-го року саме Міст запропонував нову послугу: через їхні поштомати тепер можна і отримувати, і надсилати відправлення.

Такий спосіб доставки – це швидко і зручно: зазвичай, все відбувається без жодного працівника служби. Ви просто заходите до магазину, в якому розташовано поштомат, скануєте його QR-код додатком, дверцята комірки відчиняються, і ви можете або отримати, або надіслати відправлення, наперед створене в мобільному додатку (таке відправлення, що вже має свій номер).

Незалежно від того, хочете ви отримати чи надіслати пакунок, у вас на телефоні має бути встановлений додаток Meest Express.

Як отримати відправлення Міст Експрес у поштоматі?

1. Спершу зайдіть на сайт Міст Експрес та знайдіть там найзручніший для вас поштомат. Наприклад, у Києві на Відрадному є поштомат №9779: він розташований на вході до магазину «Коло» у житловому комплексі «Микитська Слобода» (вул. Героїв Севастополя, 35-А). Знайшовши найближчий поштомат, скажіть його номер тій людині, яка надсилатиме вам посилку.

Поштомат Міст Експрес у Києві

Поштомат Міст Експрес у Києві

2. Після того, як пакунок вам надішлють, інформація про це з’явиться у мобільному додатку. Також у додатку ви побачите, коли відправлення надійде до вашого поштомату, і його вже можна буде йти забирати.

3. Підійдіть до поштомату, увімкніть додаток та відскануйте ним QR-код з дверцят комірки.

4. Після сканування вам надійде СМС з кодом, який треба буде ввести у відповідному полі в додатку.

5. Після цього автоматично відчиниться одна з дверцят комірки, і ви зможете забрати з поштомату вашу посилку. Не забудьте охайно зачинити після себе дверцята.

Як користуватися поштоматом Міст Експрес

Як користуватися поштоматом Міст Експрес

Як надіслати відправлення через поштомат Міст Експрес?

1. Тут все дуже схоже на процес отримання відправлення. Отож, у додатку вам треба створити посилку: ввести свої дані, дані отримувача, відзначити, з якого саме поштомату і на який ви хочете оформити доставку. Після оформлення відправлення згенерується його номер.

2. Далі вам треба буде прийти до поштомату з запакованим відправленням. Відскануйте QR-код поштомату додатком Міст Експрес, введіть у відповідному полі додатку пароль, що прийде вам у СМС.

3. Після цього одна з комірок відчиниться, і ви зможете покласти до неї своє відправлення і зачинити дверцята. Далі все зроблять працівники служби доставки: заберуть з поштомату ваш пакунок та надішлють його до будь-якого поштомату України.

Ця послуга – доволі нова, тому деколи трапляються форс-мажори. Отож, для користування нею радимо завжди враховувати такі деталі:

-        У вас з собою має бути заряджений телефон, аби відсканувати код або зателефонувати до служби підтримки, якщо щось піде не так (номери телефонів гарячої лінії надруковані на кожному пошто маті Міст Експрес);

-        Надсилаючи чи отримуючи відправлення варто знати його номер (наприклад, записаний окремо у телефонному записнику чи на папірці). Це може знадобитися у разі, якщо ви телефонуватимете до служби підтримки. Тільки дізнавшись номер потрібного вам відправлення, оператори Міст Експресу зможуть допомогти вам дистанційно і відчинити для вас комірку поштомату;

-        Надсилаючи лист чи посилку, напишіть на упаковці її номер, який ви можете дізнатися, створивши відправлення у додатку. Надсилаючи посилку через поштомат, ви не зустрінетеся з жодним працівником служби доставки, не зможете продиктувати їм деталі відправлення, тому краще подбати про «впізнаваність» вашого пакунку заздалегідь. Наперед підпишіть упаковку, адже кур’єр служби може дістати з поштомату одразу декілька пакунків – відтак, і переплутати їх.

Загалом, користуватися пошто матами зручно, а для інтровертів – ще й приємно :) Жартуємо. Насправді, такий спосіб доставки дарує вам більшу свободу: можна надіслати чи отримати відправлення будь-коли, не гаючи часу у чергах. Тому ми будемо раді, якщо і ви спробуєте цю новацію та скористуєтеся нашими порадами!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 − = п'ять