Виставки та концерти у травні | Відрадний

Виставки та концерти у травні

Книги

Бібліотека

Відрадний називають затишним, тихим і «спальним» мікрорайоном. Але це не означає, що у нас не відбувається нічого цікавого. У Мамаєвій Слободі час від часу влаштовують різноманітні свята, у парку Відрадний – народні гуляння, а у бібліотеках та освітніх закладах – виставки. Пропонуємо вам ознайомитися з планом культурних закладів на Відрадному на другу половину травня.

18 травня відбудеться виставка-дослідження, присвячена Дню пам’яті жертв депортації кримськотатарського народу. Експозиція називається «Кримські татари в жорнах історії», бібліотека ім. О. Гончара, вул. Шепелєва, 13.

22 травня відбудеться виставка-персоналія до 155-річчя Артура Конан-Дойля «Шерлок Холмс та інші», місце проведення – також Бібліотека ім. Гончара, вул. Шепелєва, 13.

22 травня у бібліотеці імені Лєрмонтова можна буде поринути у книжкову мандрівку, присвячену Дню слов’янської писемності та мови. Захід називатиметься «Таємниця слов’янської абетки» і відбудеться за адресою: вул. Героїв Севастополя, 22.

23 травня о 18.30 у стінах Київської дитячої музичної школи №14 ім. Д. Кабалевського (на бульварі Лепсе біля дитячої поліклініки) відбудеться звітний концерт вокально-хорового відділу школи.

26 травня відбудеться літературний перегляд, присвячений 85-річчю від дня народження Романа Іваничука. Захід матиме назву «Історична проза Романа Іваничука». Місце проведення: бібліотека ім. О.Гончара, вул.Шепелєва, 13.

Від 26  по  31 травня триватиме тиждень краєзнавства під назвою «Благословенний Богом Київ». У його рамках відбудуться тематичні виставки, краєзнавчі екскурси, фотовиставки, а також поетично-краєзнавчі мандрівки, фото вернісажі та топонімічні розвідки. Місце проведення – усі бібліотеки району.

29 травня о 17.00 у стінах Київської дитячої музичної школи №14 ім. Д. Кабалевського почнеться випускний вечір.

29 травня відбудеться експрес-викладка до Всесвітнього дня боротьби з  палінням під назвою «Сигарета – це жало смерті». Захід відбудеться у бібліотеці ім. О. Гончара, вул. Шепелєва, 13.

Приходьте на ці заходи разом з дітьми, розбавте дощові дні цікавинками!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + сім =