Виставка Світ канцелярії 2021 | Відрадний

Виставка Світ канцелярії 2021

Акко Інтернешнл парк Пушкіна

Акко Інтернешнл парк Пушкіна

У виставковому центрі Акко Інтернешнл відкрилася виставка Світ канцелярії 2021. Вона діятиме ще два дні – 20 та 21 травня. Тому ми вирішили поділитися інформацією про цей захід з нашими читачами: можливо, хтось захоче його відвідати. Виставка відбувається у найближчому до Відрадного виставковому центрі, отож не проґавте такої зручної можливості.

Що це за виставка – Світ канцелярії?

Перш за все, варто знати, що це подія, організована у форматі B2B, тобто «бізнес для бізнесу». Тут виробники канцелярського приладдя знайомляться з посередниками – власниками тематичних магазинів – і рекламують їм продукцію на своїх стендах. Отож, передусім подія буде цікава тим, хто має торговельні точки та продає канцелярію. На Відрадному таких магазинів вистачає (чого вартий лише велетенський склад канцелярії біля Меридіану або відомий у вузьких колах підвальчик біля Золотої Осені!), тому і виставка їм може стати у нагоді.

Світ канцелярії 2021

Світ канцелярії 2021

Якщо ж ви – не гуртовий покупець канцелярського приладдя, виставка Світ канцелярії 2021 може підійти вам у двох випадках:

-        Якщо ви хочете роздивитися новинки канцелярського світу та набрати візитівок виробників, щоб потім вишукувати їхню продукцію у продажі;

-        Якщо ви готові на більшості стендів почути, що товар не продається, і лише у декількох виробників знайти канцелярію на продаж.

Які товари представлені на виставці Світ канцелярії 2021?

1. По-перше, це різноманітні записники і блокноти. Потрапивши у виставковий центр, складається враження, що всі навколо тільки те й роблять, що записують плани до паперових щоденників, малюють скетчі у блокнотах та пишуть записки. Блокнотів тут просто неймовірна кількість: і буденних, і бізнесових, і подарункових.

Записники з переробленого паперу

Записники з переробленого паперу

2. Зошити. Багато виробників (серед яких – навіть білоруська фірма) представлені саме шкільними зошитами. Є серед них бліденькі, є яскраві, є з блискітками і дизайном «вирвиоко», є з гарними пейзажами, є з тваринами.

3. Вироби з переробленого паперу. Найпопулярніші на виставці цього року – саме вони. З паперу, що зазнав переробки, тут демонструють зошити, блокноти, плакати та ігри з активностями для дітей. Схоже, цей тренд триматиметься й надалі, отож щороку ми бачитимемо у продажі все більше «руденьких» обкладинок і сторінок.

Вироби з переробленого паперу

Вироби з переробленого паперу

3. Глобуси. Окремий закапелок виставки присвячений глобусам. Тут показують геть різні варіанти: англомовні, фізичні, політичні, маленькі, величезні, а також найгарніші – глобуси, які світяться зсередини.

Глобуси з підсвіткою

Глобуси з підсвіткою

4. Товари для творчості. Фарби, полімерна глина, полотна для малювання, пластилін, пензлі усіх можливих розмірів – без таких виробів не обходиться жодна подібна виставка.

5. Товари з коркового матеріалу. Останнім часом корковий матеріал – дуже популярний, тому і на виставці Світ канцелярії 2021 можна побачити дещо цікавеньке: глобуси, обшиті цим коричневим «полотном», та цілі стенди для офісної роботи.

6. Плакати, таблиці, настінні планувальники. Все, що можна повісити на стіну для наочності, починаючи з розкладу уроків, і закінчуючи дорослими мотиваційними постерами з нагадуванням випити необхідну кількість склянок води на день.

Мотиваційний плакат Мій день

Мотиваційний плакат Мій день

7. Товари для свят (великі фігурні кУльки, свічки, карнавальні костюми, стрічки і все, що блищить).

8. Рюкзаки та пенали. Крім того, на стенді видавництва «Тетрада» можна роздивитися торбинки для змінного взуття, які шиють на щойно відкритій фабриці у Конотопі.

9. Ручки, фломастери, кольорова крейда, лайнери, маркери і так далі. Всіх можливих кольорів і форм.

10. Журнали для дітей. Тут їх дуже багато: і розмальовки, і сюжетні журнали. Проте ці товари поки що не продають: кажуть, що можливо, продаватимуть цю «дрібноту» 21 травня – перед закриттям виставки. Тож майте це на увазі, якщо «полюєте» на дитячі розвивашки.

Квитки на Світ канцелярії 2021

Є три способи потрапити на цю виставку:

-        60 грн – купити квиток на касі при вході до Акко Інтернешнл;

-        40 грн – купити онлайн-квиток через сайт виставки;

-        Безкоштовно – зареєструвавшись за підказками на Фейсбук-сторінці події Світ канцелярії 2021.

Нагадаємо, що виставка Світ канцелярії цьогоріч відбувається у виставковому центрі Акко Інтернешнл, що у парку імені Пушкіна, між Шулявською і КПІ.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 + = одинадцять