Виставка пам'яті Небесної Сотні | Відрадний

Виставка пам’яті Небесної Сотні

Квіти Небесній Сотні

Квіти Небесній Сотні

Від 30 березня по 15 квітня у Жулянах відбудеться фотовиставка, присвячена сумним подіям на Майдані. Виставка-присвята Небесній сотні відкриється в аеропорту «Київ» цієї неділі о 13:00. Саме в цей день виповнюється 40 днів з моменту загибелі десятків учасників подій в центрі Києва, серед яких був і Дмитро Максимов, мешканець Відрадного.

«Усі, хто буде під час відкриття виставки в Терміналі А, запалять лампадки в пам’ять про загиблих героїв. Цією акцією ми віддаємо шану всім, хто виконував свій громадянський обов’язок – так, як його відчував, – кажуть організатори виставки. – Багато фотографів – споттери, захоплені авіаційною фотографією, були на Майдані з фотоапаратом. Зупинені миттєвості тепер залишаться з нами надовго завдяки фотографіям, які зробив Дмитро Корнілов».

«Біль, ненависть, страх, надія, гордість – всі ці почуття пережив за останні 5 місяців, страх змінювався на надію, ненависть змінювалася гордістю. Ці події, навіть через 20 років, буду пам’ятати, як вчора. Я пишаюся своєю країною, пишаюся людьми, які почали по-новому дивитися і будувати нашу країну. Може це все і пафосно звучить, але це саме те, що я відчуваю», – розповідає фотограф Дмитро Корнілов.

Всі кошти від продажу фотокартин і зібрані в благодійні коробки кошти підуть до фонду допомоги сім’ям загиблих. Частину фотокартин керівництво аеропорту «Київ» буде дарувати при зустрічі новопризначеним чиновникам, щоб вони завжди пам’ятали про те, до чого може привести безмежна влада і корупція.

Вхід на виставку вільний. Аеропорт «Київ», термінал А: Київ, просп. Повітрофлотський, 92.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 3 = вісімнадцять