Виставка ковалів і ножарів 2021 у парку Пушкіна | Відрадний

Виставка ковалів і ножарів 2021 у парку Пушкіна

Металева машина ручної роботи

Металева машина ручної роботи

25 та 26 вересня у Києві відбувається найочікуваніша виставка ремесел – «Гідна справа 2». Дійство вже вдруге відбувається у виставковому центрі Акко Інтернешнл, що у парку імені Пушкіна (між Шулявською та Політехнічним інститутом). Гільдія ковалів і ножарів України зібрала на одній події найкращих майстрів та справжніх фанатів свого ремесла, отож тут можна побачити багато цікавого!

На вулиці (на території парку імені Пушкіна, біля входу до виставкового центру) кують залізо: майстри виготовляють тут ножі зі звичайних терпугів та охоче демонструють свої здобутки перехожим. Неподалік борються на шаблях любителі середньовічних боїв: вони випробовують сили, будучи вбраними у стародавній одяг.

Коваль кує залізо

Коваль кує залізо

Саморобні ложки, підкови, велетенські та мініатюрні ножі – чого тут тільки не знайдеш! Разом з тим, і прилади, які використовують майстри у своїй роботі, унікальні. Ось цей пристрій для розжарювання заліза майстер зробив власноруч. Опустивши верхню ручку, можна роздмухати жар у жарівні з вугіллям, влаштованій між двох горбів.

Пристрій для розжарювання заліза

Пристрій для розжарювання заліза

Вхід до самого приміщення Акко Інтернешнл – платний: повний квиток для дорослого коштує 100 грн, діти до 12 років проходять безкоштовно. Якщо ви захоплюєтеся металевими виробами, зайти до павільйону дійсно варто. Тут продають предмети зі шкіри, дерева і металу, стріляють з лука і пневматики по мішенях, а також пропонують підібрати деталі та чохли для ножів.

Ключниця з металу ручної роботи

Ключниця з металу ручної роботи

Найкращі, звісно, вироби ручної роботи. Шаблі з руків’ями у вигляді грифона чи лева, ножі з ручками, виготовленими з коштовного каміння, металеві статуетки та ключниці – столики з цими скарбами збирають навколо найбільше зацікавлених.

Мечі з ексклюзивними руків'ями

Мечі з ексклюзивними руків’ями

Ціни виробів з металу орієнтовно такі: найменший брелок зі знаком зодіаку коштує 200 грн, а солідний предмет декору – близько 3000 грн.

Кований декор ручної роботи

Кований декор ручної роботи

Брелоки з металу

Брелоки з металу

Виставка триватиме ще один день – 26 вересня, отож поспішіть! Якщо ви збираєтеся ознайомити дитину з цікавими ремеслами, можна обмежитися вуличною частиною виставки. Якщо ж ви обожнюєте ковані вироби, краще все ж купити квиток і зайти до виставкового павільйону. Ця виставка – невелика, але вона того вартує.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


+ 3 = шість