Виставка автотехніки у Музеї авіації | Відрадний

Виставка автотехніки у Музеї авіації

Музей авіації, афіша виставки

Музей авіації, афіша виставки

Неподалік Жулян розташований Державний музей авіації під відкритим небом. Цей заклад має дуже багато прихильників: він навіть посів 6 місце у рейтингу найкращих авіаційних музеїв світу. Експозиція доволі цікава: ви можете подивитися на літаки, які вже відлітали своє, потрапити до кабіни вертольота… Для людей, закоханих в авіацію та допитливих дітей – саме те, що треба! А незабаром тут стане ще цікавіше: з 13 по 15 червня відбудеться Виставка аеродромної автотехніки. Тож тут можна буде побачити багато технічних машин, які обслуговують літаки і пасажирів аеродрому.

Такою виставкою музейники хочуть показати, наскільки важливий автотранспорт у роботі аеропорту та цінний у забезпеченні польотів. В експозиції будуть представлені величезні снігоприбиральні машини, навантажувачі та заправники, трапи, автобуси, буксири – словом, те, без чого аеропорт не може працювати.

«На виставці буде представлений весь спектр перонного і аеродромного транспорту, що використовується в міжнародному аеропорту Київ (народна назва – аеропорт Жуляни), – кажуть у музеї. – Більше чотирьох десятків видів спеціалізованої техніки, побачити яку раніше можна було тільки в ілюмінатор літака, стануть доступні для відвідувачів виставки».

Окрім того, тут ви зможете побачити інсталяцію Обслуговування літака. На музейному експонаті Як-40 буде показаний процес обслуговування і підготовки літака до вильоту. Навколо літака буде розставлена відповідна спецтехніка.

А ще, 13 червня під час відкриття Виставки аеродромної автотехніки відбудеться урочиста передача пожежного спецавтомобіля АА-60 (МАЗ-7310) Ураган, який займе домінантне місце в експозиції аеродромної техніки Музею авіації.

Програма виставки у Музеї авіації:

13 червня, від 11.30 до 20.00

- 11.30 збір, музейна площа, центральний вхід до Музею.

- 11.45 відкриття виставки на майданчику між літаками Л-410 та Л-39.

- 12.00 урочистий мітинг біля літака Ту-142.

- 13.00 привітання гостей у виставковому Центрі Музею (залізобетонне укриття).

14 та 15 червня, від 10.00 до 20.00 огляд аеродромної спеціальної авто техніки.

Квитки до Державного музею авіації коштують: для дорослих – 50 грн, для дітей з 7 років і студентів – 20 грн, для дітей до 7 років – безкоштовно, для співробітників та студентів Національного авіаційного університету – безкоштовно за пред’явлення відповідних документів, для співробітників аеропорту Київ, а також заводу № 410ГА – безкоштовно за пред’явлення відповідних документів.

Музей працює з 10:00 до 20:00. Контактний телефон: (044) 451-83-14. Адреса Музею авіації: Київ, вул. Медова, 1.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


8 + = тринадцять