Виставка автомобільних малюнків у Музеї КПІ | Відрадний

Виставка автомобільних малюнків у Музеї КПІ

Виставка автомобільних малюнків

Виставка автомобільних малюнків

До 5 листопада у Державному політехнічному музеї при КПІ ім. Ігоря Сікорського триватиме виставка художніх робіт автомобільної тематики. Експозиція «Ретро Арт 2021» об’єднує роботи переможців однойменного конкурсу, а отже, буде цікава усім любителя техніки, художникам, фотографам та, звісно, сім’ям з дітьми.

«Запрошуємо художників, аматорів, поціновувачів техніки відвідати Мистецьку виставку РЕТРО АРТ 2021. – Зазначає організатор, Український автомобільний клуб. – Це унікальний проєкт, що об’єднав культуру ретро техніки з мистецтвом! У просторому експозиційному залі посеред старовинних предметів техніки розташовано картини та фотографії ретро техніки – художників та фотографів з усієї України, дорослих та дітей, професіоналів та аматорів».

Час роботи виставки: 10:00 – 17:00. Місце проведення – Державний політехнічний музей при КПІ ім. Ігоря Сікорського. Київ, парк КПІ, пр. Перемоги, 37-Є.

З приводу карантинних обмежень організатори нічого не повідомляють, отож скоріше за все, вони діятимуть «за замовченням». Тобто, до музею допускатимуть лише відвідувачів з сертифікатом про вакцинацію, свіжим ПЛР-тестом чи довідкою про перенесення коронавірусу. Уточнити ці та інші деталі можна у працівників музею телефоном. Контакти організаторів: (044)204-85-17, (097)358-00-01.

Фото – зі сторінки Українського автомобільного клубу у Фейсбуці.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× чотири = 36