Вимірювальна техніка на Відрадному | Відрадний

Вимірювальна техніка на Відрадному

 

Вимірювальна техніка

Вимірювальна техніка

Часом кожному з нас треба щось виміряти :) Знаю, що комусь потрібні кухонні ваги, а хтось не може обійтися без модної нині ультразвукової ванни http://electronoff.ua/ultrazvukovye-vanny для чистки прикрас з магазину Electronoff… Хоча найчастіше подібні пристрої використовують все ж таки на виробництві. Цього разу ми вирішили розібратися, де ж продається вимірювальна техніка на Відрадному. І як завжди, знайшли для вас дещо цікаве :)

1. Сертифікація продуктів і техніки на Відрадному. Виявляється, у нашому мікрорайоні діє орган зі сертифікації Всеукраїнської громадської організації «Жива Планета». Розташований він на пр. Відрадному, 61 (тел. (044) 332-84-09, 497-64-99). Сюди можна звернутися по перевірку меду, заморожених овочів та фруктів, олії, пластівців швидкого приготування, макаронних виробів, вина, горілки та лікеро-горілчаних напоїв, фасованої мінеральної води, тканини, очищувачів питної води, будівельних лакофарбових матеріалів, керамічних виробів, комп’ютерів та матраців. Усе це тут можуть перевірити на відповідність екологічним критеріям, що розроблені згідно з ДСТУ ISO 14024-2002 (ISO 14024:1999).

2. Вимірювальна техніка для виноробства. Пр. Відрадний, 95 – тут розташований склад онлайн-магазину Winemaker, у якому продаються різноманітні «девайси» для контролю якості вина. Уявіть лише: тут можна купити харчовий термометр, ареометр для спирту, виномір, індикаторний папір та багато інших непересічних товарів.

3. «Важка артилерія» вимірювальної техніки. У магазині «Кристал Лайн», що базується на пр. Відрадному, 95, продають вимірювальне обладнання та комплектуючі для різних галузей промисловості. Це і натискні кнопки, і джойстики-маніпулятори, і цифрові вольтметри, і частотовимірювачі, і повітряні вимикачі, і багато іншого.

4. Інженерна вимірювальна техніка. І знову проспект Відрадний! Але цього разу вже пр. Відрадний, 10. Тут, у магазині «Інтерлінк», торгують товарами, що межують між вимірювальною апаратурою та інженерією. Зокрема, тут можна купити контрольну техніку, вимірювальну техніку, вимірювально-розподільні системи, інженерні комунікації, реле, автоматичні вимикачі, контактори, датчики, різноманітні таймери тощо.

Отож, для тих, хто шукає вимірювальну техніку на Відрадному у Києві, є з чого вибрати! А ви часто користуєтеся подібними приладами? Чекаємо на коментарі!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 × = двадцять чотири