Викиди речовин на Відрадному | Відрадний

Викиди речовин на Відрадному

Холодокомбінат Рось викине забруднюючі речовини у повітря

Шкідливі викиди

Шкідливі викиди

Готуйтеся, мешканці Відрадного! Незабаром філія Холодокомбінату №4 приватного підприємства Рось, розташована на вулиці Академіка Білецького, 34, планує здійснити викид забруднюючих речовин у повітря. Принаймні, про це повідомляють у свіжому номері газети Солом’янка. Для викиду речовин підприємству спочатку потрібно отримати дозвіл, про що й іде мова у відповідній публікації.

За інформацією видання, приватне підприємство Рось належить до другої групи об’єктів, для яких розробляються документи з обґрунтування обсягів викидів.
«Підприємство Рось виробляє холод для потреб зберігання харчових продуктів у своїх холодильних камерах, – йдеться у повідомленні. – Згідно зі Звітом з інвентаризації викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, підприємство має 13 стаціонарних джерел викидів, від яких в атмосферне повітря потрапляють 3 найменування забруднюючих речовин. Загальний миттєвий максимальний обсяг викидів може сягнути 0,03294300 г/с, річний обсяг викидів може досягнути 9,00088160 т/рік».

Якщо вірити даним підприємства, то концентрація забруднюючих речовин під час викиду не буде перевищувати гранично допустимі концентрації. Свої зауваження та пропозиції представники підприємства Рось просять надсилати до Солом’янської районної адміністрації протягом місяця, тож логічно припустити, що викид забруднюючих речовин вони планують здійснити вже після квітня.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


сім − = 3