Вступ до 1 класу 2021 на Відрадному | Відрадний

Вступ до 1 класу 2021 на Відрадному

Вступ до 1 класу Київ

Вступ до 1 класу Київ

12 квітня київські школи розпочнуть прийом документів до перших класів. Часу лишилося небагато, тому батьки у посиленому темпі шукають відгуки про навчальні заклади, інформацію про вчителів, а також перелік документів для школи. Яким буде вступ до 1 класу 2021 року на Відрадному і чи прийматимуть школи у гості батьків майбутніх першачків – у нашій статті.

Ще 10 березня Департамент освіти і науки КМДА видав наказ про прийом дітей до перших класів 2021 року. У документі прописані обов’язки, які покладаються на директорів шкіл та інших задіяних освітян. Наприклад, директори мають організувати прийом документів, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, забезпечити прийом до шкіл усіх дітей, які проживають на закріпленій території цих закладів, а також унеможливити збір додаткової інформації про дітей та їхніх батьків (зокрема, заборонено питати про місце роботи батьків).

До 1 квітня на сайтах та стендах шкіл має з’явитися інформація для батьків про перебіг вступу до перших класів, територію обслуговування шкіл та часові межі прийому документів. 12 квітня прийом документів має розпочатися в усіх школах.

Перший клас: вступ 2021 у школи Відрадного

173 школа (Київ, пр. Відрадний, 20)

Починаючи з 1 квітня, батькам можна буде зайти до вестибюлю і записатися на подачу документів до школи. Приходити на саму подачу (з 12 квітня до 31 травня) треба буде за записом через епідеміологічну ситуацію – щоб не створювати натовпу з іншими батьками. Першочергово до школи зарахують дітей, які живуть на території обслуговування цього закладу, а також дітей працівників школи та тих, у кого в цій школі вже навчається брат чи сестра (такий закон). Далі, з 1 до 12 червня, можна буде подати документи іншим охочим – тим, хто не проживає на території обслуговування школи.

Подати документи до 173 школи можна буде у кабінеті №108 у квітні по вівторках з 16:00 до 18:00, по середах з 16:00 до 18:00, а також у травні по середах з 16:00 до 18:00.

Цьогоріч у 173 школі планують чотири перші класи: їх візьмуть класоводи Шульженко Тетяна Анатоліївна (клас НУШ), Пугач Аліна Михайлівна (клас НУШ), Булгакова Юлія Анатоліївна (клас НУШ) та Філоненко Вікторія Миколаївна (клас Інтелект України).

54 школа (Київ, вул. Академіка Білецького, 7)

На сайті цієї школи ми знайшли лише посилання на той наказ Департаменту освіти, який ми процитували на початку статті, та перелік документів для подачі до школи. Отже, документи для зарахування до першого класу:

-         свідоцтво про народження дитини та його копія;

-         медична довідка Ф-086-1/о;

-         медична довідка Ф-063;

-         заява на ім’я директора школи (складається в школі);

-         два фото 3х4;

-         конверт з маркою по Україні (можливо, цей останній пункт стосується лише 54 школи, тому радимо уточнити нюанси у школі, до якої ви хочете записати дитину).

У 54школі відповідальна за набір дітей до перших класів – Марченко Ірина Петрівна, заступник директора школи з навчально-виховної роботи.

52 школа (Київ, вул. Михайла Донця, 16)

12 квітня з 9:00 до 17:00 триматиме запис на співбесіду щодо набору до перших класів. Для того, аби записатися, варто підійти до секретаря школи (1 поверх, ліворуч). Зазвичай, співбесіди у цьому освітньому закладі проводять шкільний психолог та директор.

Перелік документів для вступу до першого класу 52 школи у 2021 році:

-         заява батьків на ім’я директора;

-         копія свідоцтва про народження;

-         медичні довідки — Ф-86-1/о, Ф-63;

-         фотокартка 35 х 45мм (2 шт.);

-         документ одного з батьків, що підтверджує реєстрацію на закріпленій за школою території;

-         копія паспорта або ID-карти одного з батьків.

67 школа (Київ, вул. Героїв Севастополя, 9-А)

12 квітня розпочинає прийом документів до перших класів і ця школа. Тут обіцяють не лише сучасний і цікавий освітній процес за стандартом НУШ, а ще й гарантують перебування дитини у школі у другій половині дня на групі подовженого дня (а така послуга є не в усіх закладах) та пропонують гуртки (танцювальний, туристичний, оригамі, карате).

Графік роботи приймальної комісії 67 школи  з 1 квітня до 31 травня:

Понеділок – 13:00-17:00

Вівторок – 9:00-13:00

П’ятниця – 9:30-13:30

До складу комісії входять шкільний психолог, вчителі початкових класів, соціальний педагог та секретар школи.

Початкова школа Ерудит (Київ, вул. Тетяни Яблонської, 12)

На сайті НВК Ерудит вказано, що прийом документів до перших класів має розпочатися 12 квітня, але визначальним чинником для старту вступної кампанії є завершення карантину. Отож радимо вам все ж слідкувати за оновленнями на сайті закладу, щоб не пропустити важливу інформацію.

З собою на подачу документів до першого класу початкової школи Ерудит обов’язково треба взяти власну ручку. А ось – список документів для вступу:

-         копія свідоцтва про народження (під час подання копії пред’являється оригінал документа);

-         медична довідка за формою первинної облікової документації № 086-1/о;

-         карта щеплень № 063 (оригінал, з мокрою печаткою);

-         копія, що підтверджує місце проживання дитини чи одного з її батьків на території обслуговування закладу (під час подання копії пред’являється оригінал документа);

-         фото дитини 3 х 4 (для особової справи).

Від інших шкіл Відрадного поки що інформації немає: тільки-но вони виставлять її на своїх сайтах, ми внесемо ці дані до цієї публікації. Хай щастить вам та вашим першачкам!

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

 

 

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


× 4 = двадцять вісім