Встановлення та ремонт дерев’яних вікон на Відрадному | Відрадний

Встановлення та ремонт дерев’яних вікон на Відрадному

Старе дерев'яне вікно

Старе дерев’яне вікно

Колись ми вже розбиралися, де найзручніше замовити металопластикові вікна для вашої квартири. А тепер уявімо, що ви робите ремонт і задумали встановити дорожчі, якісніші і екологічніші вікна з дерев’яними рамами. Де замовити дерев’яні вікна на Відрадному? Звісно ж, у нашому районі є фірми, які займаються встановленням таких склопакетів. Давайте перелічимо їх, а ви, якщо знаєте більше, обов’язково доповніть нас у коментарях!

1. Компанія Домен-Агро. Вул. Миколи Василенка, 1. Телефон: (о44) 223-36-71. Сайту цієї компанії ми не знайшли, отож вам доведеться безпосередньо телефонувати до віконників та розпитувати про їхні профілі і ціни :) Хоча найпростіше – звісно, замовити комплексний ремонт квартири під ключ на сайті Remont Luxe і не перейматися окремими роботами!

2. Компанія «Ремонт вікон». Пр. Відрадний, 95, корп. 1, каб. 201 (через дорогу від трамвайного кола). Телефон: (066) 600-99-19. З назви компанії витікає, що встановленням вікон тут не займаються: можуть лише допомогти вам удосконалити вже встановлені вікна. А значить – зробити ремонт склопакетів, їхнє утеплення перед холодами, відрегулювати рами та фурнітуру. Це стосується як пластикових вікон, так і дерев’яних. Наприклад, регулювання одного дерев’яного вікна коштуватиме вам 100 грн, а заміна віконної ручки – від 20 грн.

3. Компанія «Золотий перетин». Бульв. Івана Лепсе, 26. Телефони: (044) 497-75-78, (067) 238-21-71. Тут можуть допомогти вам встановити євровікна з дерева. Компанії є, чим похвалитися: її фахівці встановлюють покращені двокамерні склопакети «4-12-4-12-4». За їхніми словами, такі пакети ізолюють від шуму і холоду на 30%. Також тут використовують лише німецькі комплектуючі та німецький лак для закріплення властивостей дерева на довгі роки.

4. Компанія Дорвуд. Бульв. Івана Лепсе, 10. Телефони: (044) 408-00-18, (067) 504-60-08. Тут працюють спеціалісти зі встановлення, регулювання, ремонту, утеплення, фарбування, оздоблення та реставрації дерев’яних євровікон. Можливо, ви вже зверталися до цієї або перелічених вище компаній і можете поділитися відгуком з нашими читачами? ;)

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


вісім × 1 =