Врожай 2013: груші в парку | Відрадний

Врожай 2013: груші в парку

Груша після дощу

Груша після дощу

Цьогоріч у парку Відрадний – нечуваний врожай груш. Плодові дерева, яких у парку багатсько, одаровують відвідувачів ніжним ароматом та щедрими плодами. І такими дарами гріх не скористатися! Тож серед вранішніх відвідувачів Відрадного точиться запекла боротьба за врожай: хто раніше прийшов, той і назбирав груш для варення.

Найбільш серйозні збирачі врожаю 2013 беруть із собою садові підйомники: за допомогою довгих паль з воронками на кінцях знімають незіпсуті груші з дерев. Але й випадковим ласунам теж перепадає – серед тих плодів, що вже впали на землю, можна вибрати непогані фрукти.

Найбільш родючими мешканці Відрадного визнали груші біля сонячного годинника та біля входу поруч із Мамаєвою Слободою. За дари з цих дерев вони мало не б’ються!

Груші збирають і старі, і малі. Причому, діти дуже засмучуються, якщо не встигають на гарні груші. «Вітаю, мамо, ми прийшли останні!» – з розпачем у голосі каже десятирічний хлопчик. У нього в руці – пакет з кількома фруктами. Поруч стоїть дідусь із підйомником в руках – він прийшов з самого ранку і встиг назбирати цілу дорожню сумку груш.

Сезон груш у парку Відрадний триває! Усі охочі мешканці нашого мікрорайону можуть прийти до зеленої зони і пригоститися грушами, адже інакше вони попадають на землю та зіпсуються, поповнивши ряди сміття в парку.

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


− чотири = 2