ВПУ будівництва та дизайну | Відрадний

ВПУ будівництва та дизайну

Училище будівництва та дизайну

Училище будівництва та дизайну

На Відрадному розташоване Київське вище професійне училище будівництва та дизайну, яке випускає столярів, монтажників, електромонтажників, штукатурів, діловодів, екскурсоводів, операторів з обробки інформації та агентів з постачання. ВПУ запрошує на навчання випускників 9 та 11 класів!

Вибір професії в училищі

Вище професійне училище будівництва та дизайну (Київ) пропонує здобути освітньо-кваліфікаційний рівень Кваліфікований робітник (можна вступити після закінчення 9 та 11 класів) за такими спеціальностями:

- Адміністратор, агент з організації туризму (іншими словами – екскурсовод), діловод

- Адміністратор, агент з постачання, діловод

- Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення, обліковець з реєстрації бухгалтерських даних

- Штукатур, лицювальник-плиточник, маляр

- Столяр будівельний, паркетник

- Електромонтажник з освітлення та освітлювальних мереж, електромонтажник з силових мереж та електроустаткування, електрозварник ручного зварювання

- Монтажник систем утеплення будівель, штукатур, маляр

Якщо ви хочете здобути освітньо-кваліфікаційний рівень Молодший спеціаліст, можете обрати такі професії:

- Обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд

- Будівництво та експлуатація будівель і споруд

- Організація обслуговування населення (менеджмент)

Учні, що вступили до Вищого професійного училища будівництва та дизайну після 9 класу, отримають диплом кваліфікованого робітника та атестат про повну загальну середню освіту через 3 роки.

Учні, що вирішили навчатися у ВПУ після 11 класів школи, отримають диплом кваліфікованого робітника через 1,5 роки.

Вартість навчання в училищі

Ви будете здивовані, але навчання у Київському вищому професійному училищі будівництва та дизайну – безкоштовне. Окрім того, після півроку навчання учні мають шанс отримати державну стипендію. Для цього треба пройти відбір за підсумками навчальної атестації. Учнів забезпечують навчальними матеріалами.

Що робити після навчання?

Якщо ви отримаєте робітничу професію в училищі, можна буде продовжити навчання далі (1 рік 7 місяців) і отримати диплом молодшого спеціаліста за такими спеціальностями: будівництво та експлуатація будівель та споруд (диплом техніка-будівельника), архітектура будівель і споруд (диплом техніка-архітектора), обслуговування електротехнічного обладнання і автоматичного устаткування будівель і споруд (диплом електромеханіка).

Хто навчається у ВПУ будівництва та дизайну?

Як засвідчило голосування у соціальній групі училища, більшість учнів училища родом з Києва (48,3%). 15,4% учнів їздять на навчання з Боярки, Тарасівки та Вишневого, 13,3% – з Фастова, 9,8% – Василькова та Калинівки, 7,7% – з Ірпеня, Бучі та Гостомеля, 2,1% – з Броварів, 1,4% – з Петропавлівської та Софіївської Борщагівки, і ще 2,1% – з інших населених пунктів. Для немісцевих учнів училище має гуртожиток.

Адреса училища

Розташоване ВПУ на вулиці Шепелева, 3. Ось телефони училища: 497-71-65, 497-12-15 (факс). Електронна адреса: buro(песик)kvpubd.com.ua, а сайт – kvpubd.com.ua

(с) vidradnyi.com Використовуючи матеріали, зазначайте джерело.

Розкажи друзям!

Share to Google Buzz
Share to Google Plus
Share to LiveJournal
Share to MyWorld
Share to Odnoklassniki
Share to Yandex


Напишіть відгук


3 − = один